Kortárs (1949-től napjainkig)
Emberek (340 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(26295)
Absztrakt
(2405)
Akt
(835)
Állatok
(592)
Csatajelenet
(29)
Csendélet
(3526)
Egyéb téma
(995)
Egyházi
(210)
Életkép
(2787)
Emberek
(1554)
Enteriőr
(182)
Hajózás
(342)
Mitológia
(74)
Portré
(1284)
Tájkép
(9195)
Tenger
(225)
Természet
(403)
Történelmi
(80)
Utcakép
(1474)
Vadászat, halászat
(103)
Téma
emberek
(339)
Technika
akril
(10)
akvarell
(111)
egyéb
(11)
olaj
(142)
pasztell
(7)
tempera
vegyes technika
(35)
(21)
1900 - 1949
1950 - 1969
(10)
1970 - 1989
1990 - 1999
2000 -
(15)
ismeretlen
(16)
absztrakt
art deco
avantgard
expresszionizmus
(116)
fauvizmus
impresszionizmus
keleti
klasszicizmus
kubista
modern
(31)
naturalista
poszt-impresszionizmus
realizmus
szecesszió
(158)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(36)
fa
(49)
karton
(36)
papír
(142)
vászon
(57)
(20)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(41)
közepes (80 cm-ig)
(109)
nagy (80 cm-től)
(17)
(173)
Szignó
nem szignózott
(31)
szignózott
(283)
(26)
(109)
(73)
sérült
(154)
eredeti
(271)
ismeretlen
(61)
(8)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(214)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(158)
nem
(56)
340 tétel
Emberek
1. oldal / 6
Győrfi András (1964 -): A hajós
Károlyi István : Nőalak piros terítővel, olajfestmény
Olajvászon festmény erotikus jelenettel
Szász Endre Hollóházi porcelán bőr keretben
Szignált festmény 314
Buday Mihály Honfoglaló
Bortnyik Sándor jelzéssel, régi festmény aukción, minimálár nélkül.
Győri István (1957-): "Út-mutatás", festmény, akvarell, vastag papír, 70x100 cm
Schéner Mihály (1923-2009) Rabbik
Sugár Géza: Tabáni Horváth kert
Fábian Gyöngyvér - Piknik
1,-Ft HEINZ RANKERS TOSCANA gyönyörű akvarell
Indul a Cirkusz
Macskássy Izolda festmény eladó
Prokop Péter ! 6
Szignált festmény 616
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "REPTÉR" OLAJ, KARTON, FESTMÉNY, EREDETI!!
Szignált festmény 236
1 fr ról. Idős roma férfi, fát gyüjt. Karton, 58x 76 cm
Balczó Andrásról festmény 111
Szabò Vladimir ,festmèny 80x70
Németh Miklós: Bohócok
NÉMETH MIKLÓS "HÁZIBULI (ART-BRUT)" (19X29) AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "SZEMÉRMETLEN" 1984, SZÍN. CERUZA, GRAFIKA, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "SZEMÉRMES" 1984, SZÍN. CERUZA, GRAFIKA, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "TÁRSALGÁS" 1985, SZÍN. CERUZA, GRAFIKA, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "MESEJELENET" 1984, SZÍN. CERUZA, GRAFIKA, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "IMPROVIZÁCIÓ" 1984, SZÍN. CERUZA, GRAFIKA, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "TALÁLKOZÁS" 1985, SZÍN. CERUZA, GRAFIKA, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "VALAKIK, VALAHOL" 1985, SZÍN. CERUZA, GRAFIKA, FESTMÉNY, EREDETI!!!
Szignált 1956-os emlékfestmény 634
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "VIRÁGOK KÖZÖTT" 1984, SZÍN. CERUZA, GRAFIKA, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "TÁNCKLUB" 1996, AKVARELL, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "VALAHOL" 1989, AKVARELL, FESTMÉNY, EREDETI!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "VALAHOL 2." 1989, AKVARELL, FESTMÉNY, EREDETI!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) SZTRIPTÍZ 1986, AKVARELL, FESTMÉNY
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "TALÁLKOZÁS" (28X20) AKVARELL, FESTMÉNY, EREDETI
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "KIRÁNDULÓK" 1989, AKVARELL, FESTMÉNY, EREDETI!!
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "HARMÓNIA" 1988, AKVARELL, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934.-2012.) "OTTHON" 1990, AKVARELL, FESTMÉNY, EREDETI!!!
NÉMETH MIKLÓS (1934.-2012.) "IMPROVIZÁCIÓ" 1990, AKVARELL, FESTMÉNY, ERDETI!!
NÉMETH MIKLÓS (1934.-2012.) "KÜLÖNÖS KOMPOZÍCIÓ" 1976, AKVARELL, EREDETI!!
NÉMETH MIKLÓS "VITORLÁSOK" (100X70) FESTMÉNY EREDETI
Németh Miklós(1934-2012) Felvonulók, 1969.eredeti festmény, garanciával, aukción.
Macskássy Izolda (1945 - 2021) Selyemfestmény
Balerina táncos lányok festmény
NÉMETH MIKLÓS "BESZÉLŐ" (25X26) 1985, SZÍN.CERKA, GRAFIKA, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "BUBORÉK" (25X26) 1985, SZÍN.CERKA, GRAFIKA, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "ÜLVEVÁR" (25X26) 1985, SZÍN.CERKA, GRAFIKA, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "ZSUZSANNA" (34X26) 1984, SZÍN.CERKA, GRAFIKA, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "BALATON" (33X21) 1989, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "BELSŐ TEREK" (30X21) 1990 KÖRÜL, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "MERENGÉS" (30X21) 1992, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "FÜRDŐZŐ KAVALKÁD" (26X25) 1990, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "VIDÁM OTTHON" (30X21) 1987, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "HELÉN" (33X21) 1989, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "JÁTÉK" (30X21) 1991, AKRIL, FESTMÉNY EREDETI
NÉMETH MIKLÓS "OLVASÓ" (30X21) 1988, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
Retro Balaton. Róna Klára Fürdőzők című festménye a 60-as évekből (modern)
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
Ugrás erre az oldalra: