Reprodukció, másolat (91 tétel)
Reprodukció, másolat
(91)
Absztrakt
Akt
Állatok
Csatajelenet
Csendélet
(9)
Egyéb téma
(25)
Egyházi
Életkép
(14)
Emberek
(7)
Enteriőr
Hajózás
Portré
(7)
Tájkép
(13)
Történelmi
Utcakép
Téma
absztrakt
akt
állatok
csatajelenet
csendélet
(9)
egyéb téma
(25)
egyházi
életkép
(14)
emberek
(8)
enteriőr
hajózás
portré
tájkép
(12)
történelmi
utcakép
További opciók ...
Technika
akril
akvarell
egyéb
(18)
olaj
(35)
vegyes technika
(30)
2000 -
ismeretlen
art deco
avantgard
barokk
impresszionizmus
keleti
klasszicizmus
modern
naturalista
poszt-impresszionizmus
realizmus
szecesszió
(67)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
fa
(10)
karton
(7)
papír
(11)
vászon
(38)
(20)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(11)
közepes (80 cm-ig)
(34)
nagy (80 cm-től)
(15)
(31)
Szignó
nem szignózott
(19)
szignózott
(43)
(29)
(40)
(29)
restaurált
(21)
ismeretlen
91 tétel
Reprodukció, másolat
1. oldal / 2
Győry Eszter (1944- ) absztrakt alkotás - RE BIRTH giclee, egyedi másolat, merített papírra
Leonardo da Vinci: Hermelines nő
ANTIK KÍNAI MING DINASZTIA CSÁSZÁR FESTMÉNY VÁSZON MÁSOLAT MAGAS MINŐSÉGŰ APROLÉKOS NYOMAT AUKCIÓN !
Rausch Péter: Ásító inas olaj-vászon festmény 1951 (Munkácsy Mihály eredetije alapján)
Nagyobb méretű olaj-vászonra festett
Krisztus születése.Nyomat
Dekoratív nagyméretű vászonkép, modern nyomat
Szép Renoir másolat festmény a fésülködő lányról
Szép Keretes festmény (Csak személyes átvétellel Budapest) 1FT-RÓL
ZENE ÓRÁN!!!
Nagyméretű Lovas Életkép!/70x120/
Hölgy hermelin
GYÖNYÖRŰ VIRÁG CSENDÉLET!!
VASTAGON FESTÉKKEL ÁTFESTETT NAGY MÉRETŰ LIKTOGRÁFIA, ÉRTÉKES FA KERETBEN
Bihari-(után?) Bíró előtt vászonkép
Zöld Bugatti LEMPICKA festményének másolata EREDETI olajfestmény
Rembrandt aquarell másolat
Különleges festmények kettő darab
Gross Arnold alkotása LÉGGÖMB SZÍNES RETRO
Gross Arnold alkotása LÉGHAJÓ - REPRO
EGY FORINTRÓL - CSENDÉLET
Villámlástól megriadt ló Eugene Delacroix után, 1 forintról.
KÍNAI PAPÍR TEKERCS VIRÁG ÉS KALLIGRÁFIA, KÍNA JAPÁN ÁZSIA
Modigliani, La belle Romaine
Munkácsy Mihály A Colpach-i park!
Festmény/ nyomat/ szép keretben
Munkácsy után: Vihar a pusztán. Roskó Gábor 1980-ban festett képe.Több díjas festő, egyetemi docens
Három darab Meissonier mezzotinto grafika
Antik nyomat (Falchetti gyümölcs csendélet ) üvegezett keretben
Raoul Dufy limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Maurice Utrillo limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Akár 1 forintért, Rembrandt reprodukció, vászonkép
A Szent Család, vászon nyomat
Rubens, Leukipposz lányainak elrablása reprodukció
Markó Károly nyomat...kép
"Rembrandt Anatomie" - másolat?,nyomat? - 1 forintról, garanciával.
Szinyei Kép Szerelmesek
VIRÁGOK VÁZÁBAN!!
Hatalmas nyomat A három grácia
GEORGE HANN: MONTMARTRE
VELENCE TÍPUSÚ EREDETI SZIGNÁLT FESTMÉNY ALAPJÁN, HANGULATOS LÁTVÁNYOS TÁJKÉP, SZÉP AJÁNDÉK
GYÖNYÖRŰ TÁJKÉP EREDETI FESTMÉNY ALAPJÁN, HEGYVIDÉK és ERDŐS TAVAS szignált TÁJ, szép ajándék
HOLLAND TÁJ FESTMÉNY KÉP, VITORLÁS, TENGER TÁJKÉP és ERDŐS ÉLETKÉP, SZÉP AJÁNDÉK
SISKIN VÁSZONNYOMAT KERETEZVE
Lovaskatonákat ábrázoló festmény ( 19.sz.-i tábori élekép)
Hegedűs csendélet kutyával festmény blondell keretben
TENGER, VITORLÁS, VIRÁGOS MEDITERRÁN TÁJ FESTMÉNY KÉP, SZÉP TÁJKÉP AJÁNDÉK
ÖT KIS KÉP, MINIATŰR NYOMAT KERETEZVE. HÍRES ALKOTÁSOK KICSINYÍTETT MÁSAI.
GYÖNYÖRŰ TÁJ FESTMÉNY KÉP, ERDŐ VÁR VÍZESÉS TÁJKÉP, SZÉP AJÁNDÉK
Mona Lisa (másolat)
Aranyozott kép
Fényes Adolf "Életkép"
Bohóc
GROSS ARNOLD LÉGHAJÓZÁS
HAJÓK,TENGER, VITORLÁS IMPOZÁNS FESTMÉNY KÉP VÁSZNON, LUXUS KIVITEL, EXKLUZÍV AJÁNDÉK
GYÖNYÖRŰ IMPOZÁNS FESTMÉNY KÉP, LOVAK, LOVAS VÁGTA TÁJKÉP, LUXUS AJÁNDÉK
GYÖNYÖRŰ ANTIK VIRÁG CSENDÉLET IMPOZÁNS FESTMÉNY KÉP, LUXUS AJÁNDÉK ÉRTÉKES FESTMÉNY ALAPJÁN
Hugo Hodiener: Hegyi tavasz című festményének nagyméretű nyomata
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: