Gyűjtemény (16 tétel)
Gyűjtemény
(16)
Dohányipari termékek, kellékek
Képeslap, levelezőlap
Modell, makett
Papírrégiség, újság, irat
Reklám, reklámtárgy
(12)
midcentury
(16 tétel)
Keresőszó: midcentury
Gyűjtemény
Régi kék üdítős üveg Erdei Bambi mid century retro szénsavas ital
KOPENA német 1960 körüli alumínium öröknaptár, naptár, mid century
Retro Altvater bontatlan régi likőr különlegesség mid century ital
Régi retro Márka 3 vermouth üveg palack Budafok pincegazdaság mid century
Retro régi Kecskemét Vidéki Kisüsti pálinka gyűjtemény díszdobozban mid century ital reklám
Retro régi 2 db hajó réz Balatoni vitorlás emléktárgy mid century emlék szuvenír
2 db retro Balatoni régi emlék Siófok mid century szuvenír
Régi retro krómozott fém Budapest felírat és kávéscsésze mid century karos kávégép kávéfőző embléma
Midcentury vulkánfíber bőrönd, koffer pálca pántokkal es bőr sarokvedőkkel, utazó tásk, LOFT dekorá
Midcentury, retro szivartartó 4 db szivar, cigaretta papír, tárolására/Art Deco stílusú szivartartó
Összecsukható, midcentury, retro NDK-s design tárgy, Hergest márkájú sörnyitó es sörkupak
Midcentury retro butor: diófunéros tömör fadoboz/Zeneszekrény kiegészítő bútor 1959-ből
XX. sz. közepi, francia vintage luxus művészeti, prezstiz magazin, 1960', dekor céljára, midcentury
Retro fa hal, egykori balatoni nyaraló dekoráció, midcentury Vintage, XX. század közepe