Kép, grafika (57 tétel)
(57)
Akvarell
Ceruzarajz
Litográfia
Rézkarc
(51)
Tus
Téma
egyéb téma
életkép
emberek
tájkép
(53)
Hordozó
fa
papír
(56)
modern
(56)
1800-1899
(51)
1970-1989
Szignó
nem szignózott
szignózott
(51)
(54)
sérült
eredeti
(57)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
nem
L��
(57 tétel)
Keresőszó: L��
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: "Kékszakállú herceg", ceruzarajz, 21x31 cm
Fassel L'ousa Ferenc tusrajz, bal oldala sérült, méret jelezve!
Bornemisza L.
Dobroszláv L. akvarellrajz - Vértes
Dobroszláv L. akvarellrajz
Luigi Rossi heliogravure :L'indiscret
L. Rohbock - Budavár és Krisztinaváros - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A Zsámbéki templom - A. Fesca - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A Pécsi Székesegyház - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Városliget Pesten - F. Hablitschek - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Eger az északi oldalról - G. Hefs - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Esztergom - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Esztergom a Székesegyház Teréről - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Óbusa s a hajómalmak - J. Umbach - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Vácz a Duna felől - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Székesegyház Váczon - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Nemzeti Muzeum Pesten - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Újvidék s Pétervárad - Carl Gunkel - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Rózsahegy városa - J. Umbach - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Kolosvár új református templom - A. Rottmann - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A váczi temető Pesten - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Pozsony nyugati oldala - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Pozsony nyugati oldala - Carl Varrall - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Maros-Vásárhely - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Evang. Szentegyház Nagy-Szebenben - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Kolosvár - Carl Gunkel - M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Brassó , az Óváros és vár - J. Richter - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Brassó a délnyugati oldalról - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Vahásmor Oláhfalu mellett - G. Hefs - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Szent-Benedeki templom - G. Heisinger - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A püspök palotája Nagyváradon - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Maros-Vásárhely, főplacz - L. Oeder - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Szász-Sebes - F. Hablitschek - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Főtér Pozsonyban - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Széntér Pozsonyban - J. Umbach - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Haltér Pozsonyban - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Királyi vár Pozsonyban - J. Umbach - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Vaspálya híd Pozsony mellett - F. Hablitschek - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Vaspálya-alagút Pozsony mellett - A. Rottmann - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Vaspályaudvar Pozsonyban - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Kilátás a Várkapuból Budán - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - FELDUNASOR Pesten - F. Hablitschek - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Az új híd Pest és Buda között - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A hídon Pest és Buda között - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - ALDUNASOR Pesten - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Városháza Pesten - Joh. Poppel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Pest és Buda - A. Fesca - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Esztergom Párkány felől - F. Hablitschek - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Buda és Pest a Gellérthegyről - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Császár malmok és Császár fördő Budán - J. Richter - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Pest és Ráczváros - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A budai alagút kapuzata - G. Hefs - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Nagy-Maros - A. Fesca - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Szentháromság tere és Nagyboldogasszony egyháza - G. Hefs - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Király utczai részlet - Carl Gunkel- acélmetszet - 19. század
G.M. Kurz - Szarvaskő - L. Rohbock - acélmetszet - 19. század