Kép, grafika (24 tétel)
(24)
Ceruzarajz
Grafika
Rézkarc
(21)
Téma
akt
egyéb téma
életkép
emberek
tájkép
(7)
utcakép
Technika
Hordozó
karton
papír
(15)
(7)
art deco
expresszionizmus
klasszicizmus
realizmus
(18)
1950-1969
(7)
1970-1989
1990-1999
(14)
Szignó
szignózott
(23)
(8)
eredeti
(21)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(15)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(9)
nem
Szabó Vladimir
(24 tétel)
Keresőszó: Szabó Vladimir
Szabó Vladimír rézkarc( A híd)
Szabó Vladimir (1905-1991) "Parkban" c. ceruzarajza, kartonon. Jelzett, keretben,üveg mögött.Eredeti
Szabó Vladimir :Krisztína tér
SZABÓ VLADIMIR Mulatság
Szabó Vladimir - Budapest 100 éves
Szabó Vladimir Budapesti rézkarc 289
Szabó Vladimir rézkarc 387
Szabo Vladimir rézkarc / Turiák ödön/ Mizze jelzetu 2 db olaj vászon
Szabó Vladimir (1905-1991) Pestről Buda című rézkarc, jelzett,keretben. Rudnay, Vaszary tanítvány
Szabó Vladimir szignójú grafika 884
Szabó Vladimir rézkarc: Hazafelé
Szabó Vladimir ritka rézkarc 684
Szabó Vladimir ritka rézkarc 693
1,-Ft Hatalmas méretű Szabó Vladimir színezett rézkarc
Szabó Vladimir rézkarcok 2 db. együtt eladó
SZABÓ VLADIMIR: Címerterv
1,-Ft Nagyméretű Szabó Vladimir rézkarc
SZABÓ VLADIMIR:MŰEMLÉKEK BUDÁN
Szabó Vladimír(1905-1991)Kecskepásztor.
Szabó Vladimir : Hídi vásár
Szabó Vladimir ritka rézkarca
Szabó Vladimir- Budapest Hősök tere
Szabó Vladimir és Kiss Terézia rézkarc REÁLIS ÁRON!!
Szabó Vladimír: Festő és modell