Kép, grafika (15 tétel)
(15)
Akvarell
Ceruzarajz
Egyéb
Fametszet
Grafika
Litográfia
Nyomat
Rézkarc
Tus
Téma
akt
állatok
egyéb téma
életkép
emberek
történelmi
Hordozó
papír
(10)
selyem
absztrakt
art deco
expresszionizmus
keleti
modern
szecesszió
(8)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
1990-1999
ismeretlen
Szignó
nem szignózott
szignózott
(12)
eredeti
(10)
ismeretlen
korai reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(7)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
lovas
(15 tétel)
Keresőszó: lovas
Rippl Rónai: lovak
Szignált lovas rézkarc 704
Antik lovas grafika 707
Akvarell Ismeretlen angol - Angol telivér galopp versenyló lovasával
Divéky József fametszet
István Szilárd lovas rézkarc 916
Antik " Lóra magyar lóra" nyomat 651
Reményi József ( 1887 - 1977 ) VÁGTATÓ LOVAK
KÍNAI AKVARELL FESTMÉNY LOVAK KÍNA JAPÁN ÁZSIA
Hanns Studer (svájci): Fáradt lovas érkezése
Holló László Lovak
Charles Marion Russel: Mexikói lovasok
CSÉZA, LOVAKKAL ÉS HAJTÓVAL. RAJZ, SZIGNÓZOTT, KERETEZETT.
"Szenes lovak" tusrajz
Hugo Henschl : Lovak /nagyméretű grafika/ minimál ár nincs !