Kép, grafika (10 tétel)
(10)
Egyéb
Litográfia
Nyomat
Rézkarc
Téma
állatok
egyéb téma
életkép
vadászat, halászat
Hordozó
fa
papír
modern
szecesszió
(8)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
Szignó
nem szignózott
szignózott
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
vadász
(10 tétel)
Keresőszó: vadász
Vadászos litográfia vagy rézkarc 748
Antik vadászos rézkarc vagy litográfia 659
Antik vadászos rézkarc vagy litográfia 640
Antik vadász jelenetes litográfia 703
RÉZKARC GYŰJTŐK FIGYELEM!! Tuka László Vadász rézkarc 1 Ft-ról
Banga Ferenc: A vadász
Vadász Endre ex-libris, aláírt SAKK
Angol vadász jeleneteket ábrázoló alátétek
Vadász jelenetes képek.
Vadász témájú rézkarc