Kép, grafika (12 tétel)
(12)
Ceruzarajz
Fametszet
Grafika
Linóleummetszet
Rézkarc
Téma
állatok
egyéb téma
emberek
portré
Technika
vegyes
Hordozó
karton
papír
modern
(11)
1800-1899
1900-1949
1970-1989
Szignó
szignózott
(10)
eredeti
(11)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(9)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(7)
nem
betyár
(12 tétel)
Keresőszó: betyár
Bihari Sándor Betyár
Berki Viola:Betyár lovon,fametszet vagy szitanyomat, jelzett
Benyovszky István: Vágta a hóban (59x48 cm, nyomat akvarellel kifestve) csikós, lovas, ló, betyár
A juhtolvaj, metszet 1866, 23 x 31 cm, Magyarország, fametszet, magyar, betyár, juh, kutya
Magyar betyárvilág, metszet 1878, 23 x 32 cm, Magyarország, fametszet, betyár, ló, lovas, tolvaj
Kass János - Furulyázó betyár
Kass János - Furulyás betyár
Kass János - Betyár lovon
Bihari S jelzéssel Betyár
Rudnay Gyula: Lovas betyárok
BERKI VIOLA "BETYÁR" (45X42) LINÓMETSZET GRAFIKA
KASS JÁNOS: Betyár