Kép, grafika (13 tétel)
(13)
Ceruzarajz
Egyéb
Fametszet
Litográfia
Nyomat
Rézkarc
Téma
egyéb téma
életkép
portré
tájkép
természet
történelmi
Hordozó
fa
karton
papír
(13)
1950-1969
1970-1989
2000-
(8)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(7)
eredeti
(10)
ismeretlen
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(9)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(8)
nem
tölgy
(13 tétel)
Keresőszó: tölgy
Turáni Tölgy - nyomat -
Gross Arnold rézkarca, Magányos tölgy
Mira Calligraphiae Monumenta antik kézirat kalligráfia reprint arany iniciálé makk nárcisz tölgy
Magyar növények (61), litográfia 1903, színes nyomat, virág, gesztenye, tölgy, fűz, nyár, fa
Gross Arnold (1929-2015) : Magányos tölgy
Gross Arnold (1929-2015): Magányos tölgy
Növények (79), színezett fametszet 1854, növény, virág, dió, kutyatej, tölgy, gesztenye, vörösfenyő
Kocsányos tölgy, fénynyomat 1894, eredeti, kis méret, színes nyomat, gyógynövény, vízkúra, Quercus
Tölgy vadász jelenetes porcelán betétes tál tányér fali kép dísz
Nyír, tölgy és begónia, upászfa, szil, litográfia 1885, eredeti, 26 x 42 cm, növény, nagy méret
Bájos miniatűr tölgy keretben