Kép, grafika (28 tétel)
(28)
Akvarell
Egyéb
Fametszet
Linóleummetszet
Litográfia
Nyomat
Rézkarc
(15)
Téma
absztrakt
állatok
csendélet
egyéb téma
egyházi
életkép
(11)
emberek
mitológia
természet
További opciók ...
Technika
Hordozó
karton
papír
(17)
(8)
klasszicizmus
modern
realizmus
(20)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
(7)
2000-
(16)
Szignó
szignózott
(20)
(8)
(8)
eredeti
(26)
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(19)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(15)
nem
viola
(28 tétel)
Keresőszó: viola
Berki Viola Munkácsy-díjas Érdemes művész rézkarca
Berki Viola: Apa és fia, rézkarc
Berki Viola (1932-2001) - Budavári éjszaka
Berki Viola (1932-2001) - "Zöld Marci"
Növények (14), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, viola, nőszirom, rózsa
Berki Viola (1932 - 2001) " BARÁT BIRODALOM "
Berki Viola: Áldozat (rézkarc)
Berki Viola:Betyár lovon,fametszet vagy szitanyomat, jelzett
Illatos ibolya, litográfia 1903, eredeti, növény, nyomat, Viola Odorata, gyógynövény, virág
Berki Viola ( 1932 - 2001 ) A KIS FEHÉR PEKULÁR BALADÁJA ! RITKA SZITANYOMAT !!!
Berki Viola : Árkádia
BERKI VIOLA : GULYÁSOK . rézkarc papír, Jelzett ,Szignált. RITKA !!
Berki Viola rézkarc A királykisasszony rétje
Szemléltető rajz: Kerti viola rendkívül részletesen kidolgozott akvarell ANTIK
Berki Viola: Fekete paradicsom 37/100
Berki Viola rézkarca: Római lagzi, E.A. I/XV., első példány
Berki Viola - Fekete paradicsom 34 x 45 cm szitanyomat
Berki Viola - Fekete paradicsom
Eladó Berki Viola Fórum című rézkarca, sorszámozott, 26/100
1,-Ft Berki Viola Zsűrileg ellenőrizve!
Berki Viola .Éjszaka.
Nyári viola, sárgaviola, vadkáposzta litográfia 1884, német, növény, virág
Berki Viola: Orszarvú pár
BERKI VIOLA "BETYÁR" (45X42) LINÓMETSZET GRAFIKA
Berki Viola Munkácsy-díjas rézkarca
Berki Viola (1932-2001) : Priamus királyfi
Berki Viola rézkarc : Utikaland 52/100
Berki Viola: Dzsungel ünnepély (rézkarc)