Acélmetszet (8 tétel)
Acélmetszet
(8)
Tájkép
Természet
Utcakép
Vadászat, halászat
Téma
tájkép
természet
utcakép
vadászat, halászat
Hordozó
papír
(8)
barokk
biedermeier
-1800
1800-1899
Szignó
nem szignózott
szignózott
eredeti
(7)
korai reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(7)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
8 tétel
Acélmetszet
Vadászat, korabeli reneszánsz metszet, 1570 körül készült
Acélmetszet 1848-ból Carlsbad J. Poppel
19.sz. - Rohbock - Hradeki hámor - Acélmetszet - 11 x 16 cm. - Zugló (1)
19.sz. - Rohbock - Kohlbachi zuhatagok - Acélmetszet - 12 x 17 cm. - Zugló (1)
19.sz. - Rohbock - Vágvölgye Lipótvára - Acélmetszet - 10 x 16 cm. - Zugló (1)
19.sz. - Rohbock - A Vágvölgye Trencsén mellett - Acélmetszet - 10,5 x 16,5 cm. - Zugló (1)
BERLIN Alexanderplatz a királyvárosi szinházzal. Eredeti acelmetszet ca.1835
Georg Christian Wilder, akvarellel színezett metszet, igen jó állapotban!