Akvarell (803 tétel)
Akvarell
(803)
Absztrakt
(33)
Akt
(32)
Állatok
(16)
Csatajelent
Csendélet
(62)
Egyéb téma
(43)
Egyházi
(10)
Életkép
(109)
Emberek
(66)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(10)
Mitológia
Portré
(26)
Tájkép
(241)
Tájkép, utcakép
(21)
Tenger
(9)
Természet
(33)
Történelmi
(8)
Utcakép
(68)
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(33)
akt
(31)
állatok
(17)
csendélet
(58)
egyéb téma
(39)
egyházi
(10)
életkép
(105)
emberek
(64)
enteriőr
(7)
hajózás
(10)
mitológia
portré
(26)
tájkép
(244)
tenger
(9)
természet
(33)
történelmi
(8)
utcakép
(68)
vadászat, halászat
(14)
További opciók ...
Technika
vegyes
(8)
(14)
Hordozó
bőr
fa
karton
(56)
papír
(512)
selyem
vászon
(205)
absztrakt
(11)
art deco
(25)
avantgard
barokk
biedermeier
expresszionizmus
(8)
impresszionizmus
(10)
keleti
(11)
klasszicizmus
(7)
kubista
modern
(71)
naturalista
(37)
pop art
poszt-impresszionizmus
(18)
poszt-modern
realizmus
(29)
szecesszió
(7)
szocreál
(531)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(12)
1900-1949
(176)
1950-1969
(89)
1970-1989
(59)
1990-1999
(28)
2000-
(34)
ismeretlen
(40)
(343)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(78)
szignózott
(543)
(162)
(271)
(250)
restaurált
sérült
(9)
eredeti
(621)
ismeretlen
(101)
korai reprodukció
modern reprodukció
(8)
(51)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(464)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(293)
nem
(171)
803 tétel
Akvarell
1. oldal / 14
Hadik András lovasszobra a várban, 1982, akvarell, 40 x 52 cm
Dobroszláv Lajos Tatai Öreg- tó lehalászása 1950
Dr.Gaál Dezső akvarell/vegyestechnika képe 1927-ből 53x66 cm
Dr.Gaál Dezső 1956-os akvarell csendélet képe 43x52 cm méretben szép, modern igényes keretben
Akt tanulmány - akvarell - 30x22 cm kerettel
"Kalapos hölgy kutyával" - antik art deco akvarell/grafika
Régi kisméretű kép,kis akvarell
Kóka Ferenc szocreál akvarell az 50-es évekből 3 db egyben
Akvarell Blondel kerettel 48x38 szignózott
Durkó Gábor (1916-2003): Falusi vasárnap - akvarell
Boldizsár István: Vízparton (akvarell)
Szényi Zoltán: Városi életkép templommal
Komáromi Kacz Endréné - Csendélet
Raidl Antal - Észak Budapesti gyárak - 1924 - akvarell -
Elakffy Jenő akvarell
Zsolnay Júlia akvarell 1901.
Uszanov Jurij: Krími hegyek
Paul Gavarni (1804 –1866) eredeti akvarellje, 1840 körül
Selyem pop árt nonfiguratív selyem kép design Alkudható
Németh Miklós: Buli van! 1967
Szabó Ílonka akvarell
Akvarell festmény
Edvi Illés Aladár: Tavaszi erdő - akvarell
Akvarell egy elfeledett művésztől
WEINTRAGER ADOLF (1927-1987) SZÜRKE BALATON
Hajós Imre Akvarell nagyméret
MARSOVSZKY ENDRE (1916-1989):TÁJKÉP
Kutas Artúr: Bakar, 1971
Nagyon szép Akvarell kép
Erdőből kilátás a folyóra.
Piroska János: Téli folyó
Régi festmény tájkép akvarell jelzett faluvége
Pyramisok Giseh mellett, vegyestechnika, festmény, 25 x 35 cm
Fanta István 1931 Téli táj
Gyönyörű kis virágos akvarell kép keretben
Ismeretlen szerzőtől, “Folyóparti fák” c. akvarell
1N859 Bánszki Tamás : Lovas szekér
1E231 Edvi Illés Ödön : Balaton tavasszal
Csepeli Németh Miklós : Varieté - akvarell 2003-ból
Pleidell János (1915 - 2007) – Tyúkok, 1958
Pleidell János (1915 - 2007) – Falusi házak, 1947
Koronthály Jenő: Árnyas utca
0W680 Forgács István : Vízhordó lányok 1943
Bíró György: Kanyargó folyó
Boldogfai Hajgató Ferenc : Zebegény
Heinzelmann Emma: Képeslap tervezet
ZÓRÁD JELZÉSSEL TABÁN HOLDVILÁG UTCA AKVARELL FESTMÉNY BUDAPEST + korabeli aranyozott keret
A Heves vármegyei Gyöngyös- gyümölcs csomagoló épületének terve 1934
TIBAI TAKÁCS JÁnos -Tabán-
3DB REIGL JUDIT AKVARELL EREDETI KERETÉBEN! !! 32X32cm !!
Zádor István : Hímzett galléros kislány 1942
Vidéki hajnal.30x40 cm, kerettel.Prima díjas művész alkotása,tanúsítvány,számla van.Károlyfi Zs/1952
Dénes János virágcsendélet - akvarell
1N259 Vákár Tibor : Templom
Für Emil: Zion doboz - eredeti grafika 2022-ből!
Dobroszláv Lajos akvarell (1959)
Szőnyi Gyula: Róma
IGAZI RITKASÁG ! PRIHODA ISTVÁN / 1891-1956 / : ÁMOR ÉS PSYCHE
Jégzajlás után. Lipovniczky László akvarell
Madonna gyermekével és galambokkal - akril kép. Vanneki! Jókai.
60
60
80
100
1
2
3
4
5
14
Ugrás erre az oldalra: