Karikatúra (11 tétel)
(26932)
Acélmetszet
(175)
Akvarell
(902)
Ceruzarajz
(1037)
Egyéb
(2613)
Fametszet
(818)
Gouache
(21)
Grafika
(2679)
Karikatúra
(101)
Linóleummetszet
(859)
Litográfia
(2739)
Nyomat
(3733)
Pasztell
(383)
Plakát
(715)
Rézkarc
(7935)
Selyemkép
(340)
Tempera
(96)
Tus
(884)
Tűzzománc
(805)
Üvegfestmény
(97)
Téma
emberek
(9)
Technika
vegyes
Hordozó
karton
papír
(7)
art deco
(9)
1800-1899
1900-1949
1950-1969
Szignó
nem szignózott
szignózott
(8)
sérült
eredeti
(7)
ismeretlen
korai reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
11 tétel
Karikatúra
Antik színes karikatúra grafika 419
Nádas József Karikatúra a II. VH idelyéből RITKASÁG!
Gróf Bánffy Miklós 1873-1950 !!!
Régi karikatúra nyomat szép keretben, 2 db
Régi karikatúra műlesiklás Davos a karikatúra készítője
Gusztáv rajzfilm grafika klisé a Gusztáv rajzfilmből 4
Gáspár Antal: Elek Pál bemutatása
Gáspár Antal: Laokoon csoport
Ritka 2 db Faragó Géza Karikatúra
Pusztai Pál (1919-1970): Álarcosbál
Gerő Sándor politikai karikatúrái a Rákosi korszakból