Nyomat
Csatajelent (3 tétel)
Nyomat
(3764)
Absztrakt
(429)
Akt
(134)
Állatok
(239)
Csatajelent
(15)
Csendélet
(95)
Egyéb téma
(1181)
Egyházi
(168)
Életkép
(366)
Emberek
(299)
Enteriőr
(14)
Hajózás
(21)
Mitológia
(47)
Portré
(160)
Tájkép
(169)
Tenger
(21)
Természet
(122)
Történelmi
(125)
Utcakép
(112)
Vadászat, halászat
(47)
Téma
Hordozó
vászon
1900-1949
Szignó
szignózott
sérült
ismeretlen
modern reprodukció
3 tétel
Nyomat
Csatajelent
Pákozdi csata című nagyméretű nyomat, vászonra kasírozva. Vakrámára feszítve, keret nélkül.
A friedlandi csata (1807. június 14.), kerettel együtt 80x130cm,
Holland hajós képpár