Kép, grafika (2.768 tétel)
(2768)
Acélmetszet
(10)
Akvarell
(96)
Ceruzarajz
(153)
Egyéb
(271)
Fametszet
(38)
Gouache
Grafika
(322)
Karikatúra
(11)
Linóleummetszet
(82)
Litográfia
(156)
Nyomat
(258)
Pasztell
(71)
Plakát
(31)
Rézkarc
(1038)
Selyemkép
(36)
Tempera
Tus
(105)
Tűzzománc
(78)
Üvegfestmény
(7)
Téma
absztrakt
(203)
akt
(118)
állatok
(44)
csendélet
(79)
egyéb téma
(134)
egyházi
(62)
életkép
(410)
emberek
(257)
enteriőr
hajózás
(27)
mitológia
(20)
portré
(147)
tájkép
(476)
tenger
természet
(43)
történelmi
(49)
utcakép
(132)
vadászat, halászat
(12)
(534)
További opciók ...
Technika
grafit
(10)
szén
tus
vegyes
(24)
(66)
Hordozó
acéllemez
(11)
bőr
(8)
fa
(57)
karton
(220)
papír
(1537)
rézlemez
(22)
selyem
(26)
vászon
(43)
(839)
További opciók ...
absztrakt
(90)
art deco
(67)
avantgard
(31)
barokk
(44)
biedermeier
(29)
expresszionizmus
(43)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(28)
keleti
(53)
klasszicizmus
(24)
kubista
minimalizmus
modern
(160)
naturalista
(70)
pop art
(10)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
realizmus
(68)
rokokó
szecesszió
(45)
szocreál
(10)
szürrealizmus
(8)
(1960)
További opciók ...
-1800
(32)
1800-1899
(144)
1900-1949
(405)
1950-1969
(266)
1970-1989
(271)
1990-1999
(63)
2000-
(83)
ismeretlen
(163)
(1336)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(282)
szignózott
(1911)
(570)
(692)
(957)
(18)
restaurált
sérült
(45)
eredeti
(1874)
ismeretlen
(687)
korai reprodukció
(51)
modern reprodukció
(71)
(73)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1426)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(832)
nem
(594)
2.768 tétel
3. oldal / 47
Kádár Katalin: Ablak
Kádár Katalin: Varázslat
Marco Sadeler 1614-1660
Erotikus jelenet, 1700-as évek vége, Paris
1,-Ft Somogyi Gábor tűzzománc falikép
Konecsni György színes rézkarc 794
Antik szignált katona grafika 784
Papirusz kép szépen keretezve 779
Szignált rézkarc 781
Erotikus sokszorosított litográfia!!!!
Élesdy István ritka rézkarc 762
Szignált rézkarc 764
Komjáti Vanyerka rézkarc 752
Régi fametszet 49 cm x 39 cm
Vadászos litográfia vagy rézkarc 748
Remsey Jenő rézkarc 747
Pablo Picasso - Litografia original
Henri Matisse:cinkográfia (litó)
6 darab nyomat
Több mint 200alkotás, festmények, grafikák, nyomatok, rézkarcok, 3 mappában!
Trianon emlék nyomat 720
1,-Ft Meseszép tűzzománc falikép
Grafika,akt
Szignált rézkarc 719
1,-Ft 3 db tűzzománc falikép egyben
Szász Endre: A NŐ
Szignált lovas rézkarc 704
Szignált rézkarc 706
Tűzzománc kép
Szignált rézkarc 705
Hartung : Kiscicák
Szignált ritka rézkarc 689
Ritka szignált rézkarc 680
Nehánszky József balatoni rézkarc 678
Szignált rézkarc 674
Kádár rézkarc 682
Benkő László iparművész bőr kép
Antik nyomat: A 13 Aradi vértanu 671
Antik barokk relief 666
Szignált rézkarcok és grafikák 673
Konecsni György: "Köves utca", rézkarc, szép állapotban
Szignált rézkarcok 5 db
Szignált grafika 650
Antik vadászos rézkarc vagy litográfia 659
Nyomat : Bűnbánó Magdolna
Antik vadászos rézkarc vagy litográfia 640
Szignált rézkarc 641
Szignált színes rézkarc 639
Antik olajnyomat 633
SCHADL JÁNOS(1892-1944):eredeti rajz
Szignált tus rajz 613
Antik szignált rézkarc 610
Hugo Wulz (1936-2000) egyedi monográfia/litográfia, grafit szignós, kísérőlevéllel, és prospektussal
SZÁSZ ENDRE RÉZKARC
Zádor István - Jeruzsálem rézkarc 593
Ritka szignált rézkarc 595
Schéner Mihály garantáltan eredeti rajza 585
Antik szignált rézkarc 586
Schéner Mihály garantáltan eredeti rajza 588
Szignált rézkarc Meghívó 583
60
60
80
100
1
2
3
4
5
47
Ugrás erre az oldalra: