Kép, grafika (23.844 tétel)
(23844)
Acélmetszet
(164)
Akvarell
(794)
Ceruzarajz
(878)
Egyéb
(2296)
Fametszet
(774)
Gouache
(19)
Grafika
(2324)
Karikatúra
(81)
Linóleummetszet
(763)
Litográfia
(2570)
Nyomat
(3432)
Pasztell
(306)
Plakát
(684)
Rézkarc
(6815)
Selyemkép
(298)
Tempera
(93)
Tus
(755)
Tűzzománc
(711)
Üvegfestmény
(87)
Téma
absztrakt
(1336)
akt
(987)
állatok
(1112)
csendélet
(491)
egyéb téma
(3466)
egyházi
(475)
életkép
(2694)
emberek
(2066)
enteriőr
(55)
hajózás
(141)
mitológia
(194)
portré
(931)
tájkép
(2755)
tenger
(72)
természet
(347)
történelmi
(434)
utcakép
(876)
vadászat, halászat
(104)
(4838)
További opciók ...
Technika
grafit
(52)
szén
(16)
tus
(21)
vegyes
(216)
(603)
Hordozó
acéllemez
(68)
bőr
(62)
fa
(490)
karton
(1586)
papír
(11611)
rézlemez
(344)
selyem
(201)
vászon
(630)
(8405)
További opciók ...
absztrakt
(818)
art deco
(521)
avantgard
(280)
barokk
(146)
biedermeier
(151)
expresszionizmus
(257)
fauvizmus
(24)
futurista
(17)
impresszionizmus
(151)
keleti
(212)
klasszicizmus
(268)
kubista
(40)
minimalizmus
(46)
modern
(1467)
naturalista
(626)
pop art
(70)
poszt-impresszionizmus
(126)
poszt-modern
(124)
realizmus
(658)
rokokó
(17)
szecesszió
(283)
szimbolizmus
(79)
szocreál
(106)
szürrealizmus
(180)
(16730)
További opciók ...
-1800
(114)
1800-1899
(924)
1900-1949
(2604)
1950-1969
(2024)
1970-1989
(2908)
1990-1999
(708)
2000-
(1785)
ismeretlen
(800)
(11530)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(3363)
szignózott
(11414)
(8620)
(6986)
(6087)
(111)
restaurált
(17)
sérült
(228)
eredeti
(17329)
ismeretlen
(2834)
korai reprodukció
(589)
modern reprodukció
(1471)
(1149)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(13126)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(8764)
nem
(4362)
23.844 tétel
1. oldal / 398
Tóth Ernő: Postakocsi
SZENTESSY László - Karnevál (1999)
Szőnyi István (1894-1960) - Havas utca 38x38cm Rézkarc
Zórád Géza színezett linometszet - Sárkányölő Szent György
Antik nyomat portré
Miniatűr kép 02 ( DBZ 0051 )
Miniatűr kép 06 ( DBZ 00112 )
Gross Arnold Az öröm ünnepe 1964-es nagyméretű rézkarca
Tarjáni Simkovics Jenő: Nők a parton, Eredetigazolt
Gaál Domonkos rézkarc halászbástya 63x45cm
Emlékkép katonai obsit IV Károly megkoronázása
Paul Ranson Tigris a dzsungelben 1893 francia szimbolista litográfia művészeti plakátja japán stílus
Henri Rousseau Trópusi erdő majmokkal 1910 naiv festmény művészeti plakátja, gyereknek falikép
Benedek Barna: “Sztereó Negro” című alkotása eladó
"Halászbástyáról" nagyon szép színes rézkarc 1959-ből Varga aláírással
Szántó Piroska (1913-1998), Angyal. Pasztell papír
Borsos Miklós: Torzó
Aprólékos kidolgozású ritka zárdamunka
Durkó Gábor (1916-2003): Falusi vasárnap - akvarell
Adriaen Van Ostode rézkarc Énekesek az ablakban
Irányi István: Marosvásárhelyi tájkép
EGYEDI RENDELÉS lala2000-nek Vintage martini reklám plakát reprint nyomat A4 méret
Bajor Ágost (1892-1958) HALÁSZBÁSTYA
Kernstok Károly - Munka a mezőn (tanulmányrajz)
Simon András : Szenvedő Krisztus
Bokros László: Burkus király
Scultéty Éva - Délután - szinezett rézkarc
Női akt tusrajz kerettel
Tiepolo - A keresztre feszítés - vászon reprint
Vinkó Leó - Levente és a zöld fejek 36,5 x 42,5 cm c-print, merített papír
Kossuth Lajos kép
Pinczehelyi Sándor - Cím nélkül szitanyomat
Boldizsár István: Vízparton (akvarell)
Szőnyi István: Munkácsy Mihály portréja (rézkarc) ritka nagyméretű grafika, festő portré
Gross Arnold (1929-2015): Reneszánsz, szignált rézkarc fakszimile, 39x66 cm
Fehér Kornélia "Nyári csodakert" c. tűzzománc ingyen postával
Anders Zorn - Älvan - reprint
Japán fametszet, ukiyo-e
Tűzzománc képek fém lemezen, főnix, tulipán és absztrakt mintákkal. 10x 10 cm-esek, hibátlanok
Szalay Lajos: Harangozó
Henri Le Sidaner - Téli utcácska - vakrámás vászon reprint
Kolozsváry Grandpierre Miklós nyomat +rézkarc minta
Széchényi Ferenc rézmetszet
Gróf Széchenyi István - Rézkarc
(K) Palkó József képcsarnokos képe 42x52 cm kerettel. Színezett rézkarc?
Goblein kép / Baranyi Judit iparművész munkája /
Márton Béla: Parkrészlet
Veszprémi Endre: Régi gázgyár rézkarc
EGYEDI TERMÉK szatyildinek: Gulácsy Lajos Szappanbuborék 1911 festmény művészeti nyomat
Fehér Margit tűzzománc - Tél a fenyők között
Rozanits Tibor (1931-): Gólyák, hidegtű, jelzett grafika
Kovács Erzsébet tűzzománc
Hangya András: Születés (grafit ceruzarajz 1942-ből, üveg alatt, keretben 36x36 cm)
Berki Viola Munkácsy-díjas Érdemes művész rézkarca
Szőnyi István mappa 12 db. ofszet nyomattal, teljes!
Borsos Miklós /Tengerparton
A.A. Dürer Apokalipszis négy lovasa - nyomat alumínium lemezen-Retro kép a 60-70-es évekből
Erotika - Gáspár Zoltán
Barcsay Jenő szitanyomat 10*22 cm
60
60
80
100
1
2
3
4
5
398
Ugrás erre az oldalra: