Kép, grafika (23.900 tétel)
(23900)
Acélmetszet
(165)
Akvarell
(794)
Ceruzarajz
(879)
Egyéb
(2307)
Fametszet
(775)
Gouache
(19)
Grafika
(2331)
Karikatúra
(81)
Linóleummetszet
(764)
Litográfia
(2574)
Nyomat
(3439)
Pasztell
(306)
Plakát
(684)
Rézkarc
(6829)
Selyemkép
(298)
Tempera
(93)
Tus
(759)
Tűzzománc
(716)
Üvegfestmény
(87)
Téma
absztrakt
(1343)
akt
(989)
állatok
(1113)
csendélet
(491)
egyéb téma
(3469)
egyházi
(476)
életkép
(2701)
emberek
(2071)
enteriőr
(55)
hajózás
(141)
mitológia
(196)
portré
(933)
tájkép
(2760)
tenger
(72)
természet
(348)
történelmi
(435)
utcakép
(878)
vadászat, halászat
(104)
(4855)
További opciók ...
Technika
grafit
(52)
szén
(16)
tus
(21)
vegyes
(216)
(603)
Hordozó
acéllemez
(69)
bőr
(62)
fa
(496)
karton
(1587)
papír
(11641)
rézlemez
(347)
selyem
(201)
vászon
(630)
(8420)
További opciók ...
absztrakt
(826)
art deco
(525)
avantgard
(281)
barokk
(146)
biedermeier
(152)
expresszionizmus
(257)
fauvizmus
(24)
futurista
(17)
impresszionizmus
(151)
keleti
(213)
klasszicizmus
(268)
kubista
(40)
minimalizmus
(46)
modern
(1472)
naturalista
(626)
pop art
(70)
poszt-impresszionizmus
(126)
poszt-modern
(125)
realizmus
(660)
rokokó
(17)
szecesszió
(284)
szimbolizmus
(79)
szocreál
(106)
szürrealizmus
(180)
(16762)
További opciók ...
-1800
(114)
1800-1899
(925)
1900-1949
(2615)
1950-1969
(2025)
1970-1989
(2924)
1990-1999
(710)
2000-
(1786)
ismeretlen
(803)
(11551)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(3376)
szignózott
(11444)
(8633)
(7006)
(6105)
(111)
restaurált
(17)
sérült
(230)
eredeti
(17370)
ismeretlen
(2848)
korai reprodukció
(590)
modern reprodukció
(1471)
(1149)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(13167)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(8782)
nem
(4385)
23.900 tétel
3. oldal / 399
Macskássy Izolda tüneményesen meseszép selyemgrafikája, a "Lány virággal" keresi új tulajdonosát!
Magyar művész 1980 körül : "Kuglóf"
Egresi Zsuzsa: Májusi történet
1890-1900 Richard Bong: Francia udvari viselet az első császárság idejéből - Litográfia
Vinkó Leó: Éjjeli csendélet
Sopron, Tűztorony rézkarc, falra kész keretben
Szényi Zoltán: Városi életkép templommal
1800 -as évekből származó Párizsi divatlap/valószinű kőnyomat/ keretben
Berlin, Lange Brücke, a nagyherceg szobrával, Eredeti acelmetszet ca.1843
Ruhla . Eredeti acelmetszet ca.1835
Cetara , Salernoi öböl.Eredeti acelmetszet ca.1847
Emden, Ostfriesland. Eredeti acelmetszet ca.1841
Torbole, Garda tó, in Tirol. Eredeti acelmetszet ca.1846
A Gensdarm piac Berlin ben. eredeti acelmetszet ca.1840
Ilmenau . Eredeti acelmetszet ca.1835
Komáromi Kacz Endréné - Csendélet
Szász Endre: A keritő
Albecht Dürer,Dózsa Mélynyomott Rézkarc Nyomat.
Feledy Gyula: Koratavasz
Fehér Margit _ tűzzománc kép _ Gyümölcsös csendélet _ Galambok
Molnár Gabriella: Erdő (rézkarc kerettel) nyugalmat árasztó természeti táj
Bessenyei Valéria Kompozíció körökre tűzzománc kép (K0018)
(k) Szabó Vladimir rézkarc 53x43 cm kerettel A kőfaragó kertje
Szák A. jelzéssel : Madárportré 2007
Remsey Jenő: Erdőszéle (színezett rézkarc) tájkép bárányokkal, állatos kép
Reigl Judit barátai: Zugor Sándor, Böhm Lipót, Poldi: Hűvösvölgy.
Szentendrei Festő : Csendélet
Dohnál Tibor (1942) Ormánsági asszonyok (TÓTH ISTVÁN FOTOGRÁFUSNAK SZÓLÓ ÜDVÖZLETTEL)
Drégely László: "A nagy játékos" - eredeti grafika 1980-ból
Für Emil: "Talponálló" - eredeti grafika 2012-ből
Riechler jelzéssel- Antik templomrom - tus
Ismeretlen festő - Vízimalom - 19 sz. - metszet
Antik bútor és lakberendezési rajzok.
Szász Endre(1926-2003): Angyal az út felett. Jelzett.
MYSKOVSZKY VIKTOR által készített terv 1877
Földi Péter - Majorudvar 24 x 35 cm computer print, merített papír
Alakok
SZABÓ VLADIMIR: LEGENDA A CSODAFORRÁSRÓL - NAGYMÉRETŰ RÉZKARC 50 x 59 cm - ALÁÍRT !
Amerigo Tot akt rajz szignózott
Derkovits Gyula:1514…eredeti, hiánytalan, 12 db-os mappa!
Madaras rézkarc
Szemethy Imre rézkarc Árkádia címmel
Novák Lajos festő, grafikus (1927-1989): Börzsönyi táj (szignózott)
Rékassy Csaba : Zsámbék
Vintage art deco cigaretta dohány plakát reprint nyomat pelikán madár sárga csőr árnyék füst 1930
Maurer Dóra rézkarc
Jenei Erzsébet tűzzománc Mária a kisdeddel
Akt rajzolása útmutatással a Bolognai Klementina Akadémián, nyomat Gianpietro Zanotti (1674-1765)
Beethoven - rézkarc, szén, portré
Csergezán Pál - Nyár vége
Pécsi Zsinagóga porpasztell kép A/2 méretben
Borsos Miklós - 16 x 30 cm rézkarc 1956
Szüts Miklós (1945) Norvég képek No 7.
Kass János - HIPPOCRATES ritka rézkarc
1897-es GARANTÁLTAN EREDETI EDVI-ILLÉS ALADÁR / 1870-1958/ : RÓMA
40 x 30 cm külső mérettel erotikus nyomat, hibátlan keretben üveggel.
Bizse János strandon társalgó emberek modern grafika litográfia
Kondor Béla színes ceruza rajz
Joseph Kadar (1936-2019) grafika
60
60
80
100
1
2
3
4
5
399
Ugrás erre az oldalra: