Rézkarc (6.829 tétel)
Rézkarc
(6829)
Absztrakt
(269)
Akt
(209)
Állatok
(246)
Csatajelent
(9)
Csendélet
(194)
Egyéb téma
(462)
Egyházi
(128)
Életkép
(1461)
Emberek
(833)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(76)
Mitológia
(92)
Portré
(218)
Tájkép
(1695)
Tájkép, utcakép
(148)
Tenger
(22)
Természet
(105)
Történelmi
(168)
Utcakép
(444)
Vadászat, halászat
(43)
Téma
absztrakt
(256)
akt
(194)
állatok
(240)
csendélet
(181)
egyéb téma
(420)
egyházi
(126)
életkép
(1397)
emberek
(783)
enteriőr
(9)
hajózás
(76)
mitológia
(96)
portré
(215)
tájkép
(1722)
tenger
(22)
természet
(107)
történelmi
(168)
utcakép
(457)
vadászat, halászat
(43)
(121)
További opciók ...
Technika
grafit
szén
tus
vegyes
(52)
(192)
Hordozó
bőr
fa
(20)
karton
(483)
papír
(3876)
rézlemez
(26)
selyem
(10)
vászon
(2215)
absztrakt
(126)
art deco
(75)
avantgard
(77)
barokk
(31)
biedermeier
(11)
expresszionizmus
(64)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(39)
keleti
klasszicizmus
(109)
kubista
(11)
minimalizmus
modern
(433)
naturalista
(318)
pop art
poszt-impresszionizmus
(39)
poszt-modern
(54)
realizmus
(224)
szecesszió
(19)
szimbolizmus
(11)
szocreál
(36)
szürrealizmus
(70)
(4864)
További opciók ...
-1800
(45)
1800-1899
(63)
1900-1949
(634)
1950-1969
(944)
1970-1989
(1108)
1990-1999
(123)
2000-
(99)
ismeretlen
(192)
(3425)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(240)
szignózott
(4737)
(1656)
(1761)
(1961)
(42)
restaurált
sérült
(63)
eredeti
(5754)
ismeretlen
(372)
korai reprodukció
(31)
modern reprodukció
(23)
(453)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(4045)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(2633)
nem
(1412)
6.829 tétel
Rézkarc
1. oldal / 114
Laluk György (1954-2020): Erdei út
Rékassy Csaba rézmetszet (rézkarc?)- " Tanulmány egy tájképhez
Konecsni György (1908-1970): Tihany színes rézkarc
Prihoda rézmetszet: Női akt
Artner Margit (1954-) : Az erdész
Wieszt József rézkarc
Molnár Gabriella : Ég föld pokol
1J597 Salomon Kleiner - Johann August Corvinus : Savoyai Eugen palota rézkarc
Hermann Lipót színes rézkarc
Csergezán Pál Szitanyomat
Vertel József (1922 – 1993): Halászbástya, Mátyás-templom (Budapest, rézkarc)
Hans Kirst: Szentháromság-székesegyház Drezda
IN MEMORIAM STETTNER BÉLA teljes mappa 1985
Szőnyi István (1894-1960) - Havas utca 38x38cm Rézkarc
Gross Arnold Az öröm ünnepe 1964-es nagyméretű rézkarca
Gaál Domonkos rézkarc halászbástya 63x45cm
"Halászbástyáról" nagyon szép színes rézkarc 1959-ből Varga aláírással
Adriaen Van Ostode rézkarc Énekesek az ablakban
Bajor Ágost (1892-1958) HALÁSZBÁSTYA
Scultéty Éva - Délután - szinezett rézkarc
Szőnyi István: Munkácsy Mihály portréja (rézkarc) ritka nagyméretű grafika, festő portré
Gross Arnold (1929-2015): Reneszánsz, szignált rézkarc fakszimile, 39x66 cm
Kolozsváry Grandpierre Miklós nyomat +rézkarc minta
Széchényi Ferenc rézmetszet
Gróf Széchenyi István - Rézkarc
(K) Palkó József képcsarnokos képe 42x52 cm kerettel. Színezett rézkarc?
Veszprémi Endre: Régi gázgyár rézkarc
Rozanits Tibor (1931-): Gólyák, hidegtű, jelzett grafika
Berki Viola Munkácsy-díjas Érdemes művész rézkarca
Borsos Miklós /Tengerparton
Barcsay Jenő szitanyomat 10*22 cm
Szőnyi István - Virágzó fa, 1924 k., rézkarc
Kass Jànos : Hamlet
Magyar művész 1980 körül : "Kuglóf"
Egresi Zsuzsa: Májusi történet
Sopron, Tűztorony rézkarc, falra kész keretben
Feledy Gyula: Koratavasz
Molnár Gabriella: Erdő (rézkarc kerettel) nyugalmat árasztó természeti táj
(k) Szabó Vladimir rézkarc 53x43 cm kerettel A kőfaragó kertje
Remsey Jenő: Erdőszéle (színezett rézkarc) tájkép bárányokkal, állatos kép
Reigl Judit barátai: Zugor Sándor, Böhm Lipót, Poldi: Hűvösvölgy.
Alakok
SZABÓ VLADIMIR: LEGENDA A CSODAFORRÁSRÓL - NAGYMÉRETŰ RÉZKARC 50 x 59 cm - ALÁÍRT !
Madaras rézkarc
Szemethy Imre rézkarc Árkádia címmel
Novák Lajos festő, grafikus (1927-1989): Börzsönyi táj (szignózott)
Rékassy Csaba : Zsámbék
Maurer Dóra rézkarc
Akt rajzolása útmutatással a Bolognai Klementina Akadémián, nyomat Gianpietro Zanotti (1674-1765)
Beethoven - rézkarc, szén, portré
Csergezán Pál - Nyár vége
Borsos Miklós - 16 x 30 cm rézkarc 1956
Kass János - HIPPOCRATES ritka rézkarc
40 x 30 cm külső mérettel erotikus nyomat, hibátlan keretben üveggel.
Bajor Ágost (1892-1958): KILÁTÁS A GELLÉRT HEGYRŐL A SZOBORRAL
Artner Margit rézkarc
Kolozsvári Grandpierre Miklós
Sulyok Gabriella rézkarc Rejtőzködők
Gaal Domokos, Duna korzó című rézkarca, EREDETISÉG IGAZOLÁSSAL!
60
60
80
100
1
2
3
4
5
114
Ugrás erre az oldalra: