Rézkarc (1.029 tétel)
Rézkarc
(1029)
Absztrakt
(34)
Akt
(17)
Állatok
(20)
Csatajelent
Csendélet
(44)
Egyéb téma
(39)
Egyházi
(9)
Életkép
(205)
Emberek
(91)
Enteriőr
Hajózás
(16)
Mitológia
(10)
Portré
(35)
Tájkép
(343)
Tájkép, utcakép
(12)
Tenger
Természet
(21)
Történelmi
(20)
Utcakép
(97)
Vadászat, halászat
(8)
Téma
absztrakt
(33)
akt
(16)
állatok
(20)
csendélet
(43)
egyéb téma
(36)
egyházi
(9)
életkép
(200)
emberek
(87)
enteriőr
hajózás
(16)
mitológia
(10)
portré
(35)
tájkép
(346)
tenger
természet
(22)
történelmi
(21)
utcakép
(98)
vadászat, halászat
(8)
(22)
További opciók ...
Technika
grafit
szén
vegyes
(26)
Hordozó
fa
karton
(55)
papír
(565)
rézlemez
(7)
vászon
(394)
absztrakt
(11)
art deco
(14)
avantgard
barokk
(12)
biedermeier
expresszionizmus
(13)
futurista
impresszionizmus
(7)
klasszicizmus
modern
(45)
naturalista
(41)
poszt-impresszionizmus
poszt-modern
realizmus
(26)
rokokó
szecesszió
szocreál
szürrealizmus
(832)
További opciók ...
-1800
(15)
1800-1899
(70)
1900-1949
(103)
1950-1969
(125)
1970-1989
(77)
1990-1999
(12)
2000-
(19)
ismeretlen
(42)
(563)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(36)
szignózott
(835)
(155)
(235)
(342)
restaurált
sérült
eredeti
(862)
ismeretlen
(139)
korai reprodukció
modern reprodukció
(16)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(627)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(423)
nem
(204)
1.029 tétel
Rézkarc
1. oldal / 18
Paulovits színes rézkarc 707
Szignált grafika vagy rézkarc 598
Kádár György: Áttetsző formák - jelzett, rézkarc
Kass János rézkarc I, nyomat 595
Szignált számozott ritka rézkarc 576
Bizse János Széchenyi tér (Pécs) cca 1970
Százs Endre;Miniatűr rézkarca
Szignált rézkarc 511
Tichy Kálmán (1888-1968): Múzeumi interieur, rézkarc, Képcsarnok Vállalat, 1968
Remsei Jenő ritka Balatoni rézkarc 466
Csurgói Máté rézkarc 453
Csővezeték szerelés, szocreál rézkarc - Jurida Károly (1935-2009)?
Szabó Vladimír rézkarc( A híd)
Szignált rézkarc 416
Antik színes rézkarc 409
Szignált rézkarc 378
Varga Nándor Budapest rézkarc 366
Esztergom-Bajor Ágost rézkarc
Szőnyi István Portré rézkarc
Rèzkarc 40x60 Hincz Gyula
Szignált színes rézkarc 320
Antik grafika vagy rézkarc 287
Szignált rézkarc 247
Paulovits rézkarc 249
Párizsi Notre Dame rézkarc 225
Szignált párizsi rézkarc 220
Színes rézkarc 211
Élesdy István (1912-1987): Szigligeti öreg fűzfa (1975) - jelzett, rézkarc, üvegezett keretben
Szignált rézkarc 964
Szignált rézkarc 963
Palicz Balatoni rézkarc 937
Rézkarcok 3db.
Szignált rézkarc 900
Rozanits Tibor rézkarc 890
Zádor István ( 1882 - 1963 ) , Szabadsághegy című rézkarca .
Kórusz József rézkarc, kb.60 centis keretben
Kiss Terézia rézkarc
Csillag József (1894-1977): Bordighera
Tassy Béla rézkarc 857
Kádár Katalin: Tükröződés
Kádár Katalin: Ablak
Kádár Katalin: Varázslat
Marco Sadeler 1614-1660
Konecsni György színes rézkarc 794
Szignált rézkarc 781
Élesdy István ritka rézkarc 762
Szignált rézkarc 764
Komjáti Vanyerka rézkarc 752
Vadászos litográfia vagy rézkarc 748
Remsey Jenő rézkarc 747
Szignált rézkarc 719
Szignált lovas rézkarc 704
Szignált rézkarc 706
Szignált rézkarc 705
Hartung : Kiscicák
Szignált ritka rézkarc 689
Ritka szignált rézkarc 680
Nehánszky József balatoni rézkarc 678
Szignált rézkarc 674
Kádár rézkarc 682
60
60
80
100
1
2
3
4
5
18
Ugrás erre az oldalra: