Rézkarc (1.038 tétel)
Rézkarc
(1038)
Absztrakt
(34)
Akt
(17)
Állatok
(20)
Csatajelent
Csendélet
(44)
Egyéb téma
(39)
Egyházi
(9)
Életkép
(207)
Emberek
(91)
Enteriőr
Hajózás
(16)
Mitológia
(10)
Portré
(35)
Tájkép
(347)
Tájkép, utcakép
(12)
Tenger
Természet
(22)
Történelmi
(20)
Utcakép
(99)
Vadászat, halászat
(8)
Téma
absztrakt
(33)
akt
(16)
állatok
(20)
csendélet
(43)
egyéb téma
(36)
egyházi
(9)
életkép
(202)
emberek
(87)
enteriőr
hajózás
(16)
mitológia
(10)
portré
(35)
tájkép
(350)
tenger
természet
(23)
történelmi
(21)
utcakép
(100)
vadászat, halászat
(8)
(22)
További opciók ...
Technika
grafit
szén
vegyes
(26)
Hordozó
fa
karton
(55)
papír
(567)
rézlemez
(7)
vászon
(401)
absztrakt
(11)
art deco
(14)
avantgard
barokk
(12)
biedermeier
expresszionizmus
(13)
futurista
impresszionizmus
(7)
klasszicizmus
modern
(45)
naturalista
(41)
poszt-impresszionizmus
poszt-modern
realizmus
(26)
rokokó
szecesszió
szocreál
szürrealizmus
(841)
További opciók ...
-1800
(15)
1800-1899
(70)
1900-1949
(104)
1950-1969
(125)
1970-1989
(77)
1990-1999
(12)
2000-
(19)
ismeretlen
(42)
(571)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(36)
szignózott
(843)
(156)
(236)
(343)
restaurált
sérült
eredeti
(866)
ismeretlen
(144)
korai reprodukció
modern reprodukció
(16)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(631)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(425)
nem
(206)
1.038 tétel
Rézkarc
18. oldal / 18
Csengeri Pál Őszi szántás
Barcsay Jenő: Kútgémes táj
Csohány Kálmán: Szék (rézkarc, 1966)
Remsey Jenő színes rézkarca alkalmi áron
SZŐNYI ISTVÁN: RÉZKARC
Csohány Kálmán rézkarca: Férfi (1966)
Rézkarc
Vőlegény
Remsey Jenő rézkarc: Mocsaras táj (1963)
Barcsay Jenő: Vízparti ház
Szentendrei klasszikus - Blahos Rudolf rézkarc
Komjáti Wanyerka Gyula 1934-es rézkarca
Komjáti Wanyerka Gyula eredeti rézkarca
Komjáti Wanyerka Gyula rézkarca 1933-ból
Hangulatos, nagyméretű, számozott rézkarc
Csergezán Pál: Vetésnézők - nagyméretű rézkarc
Artner F rézkarc
Gross Arnold Iparművészeti múzeum
60
60
80
100
1
14
15
16
17
18
Ugrás erre az oldalra: