Rézkarc
Hajózás (76 tétel)
Rézkarc
(7998)
Absztrakt
(307)
Akt
(234)
Állatok
(267)
Csatajelent
(13)
Csendélet
(243)
Egyéb téma
(508)
Egyházi
(139)
Életkép
(1700)
Emberek
(939)
Enteriőr
(8)
Hajózás
(93)
Mitológia
(103)
Portré
(255)
Tájkép
(2072)
Tájkép, utcakép
(160)
Tenger
(25)
Természet
(128)
Történelmi
(190)
Utcakép
(563)
Vadászat, halászat
(51)
Téma
hajózás
(76)
Hordozó
karton
papír
(52)
rézlemez
(18)
biedermeier
impresszionizmus
klasszicizmus
modern
(7)
naturalista
poszt-impresszionizmus
realizmus
szocreál
(54)
További opciók ...
1800-1899
1900-1949
(10)
1950-1969
(20)
1970-1989
ismeretlen
(36)
Szignó
nem szignózott
(7)
szignózott
(60)
(9)
(17)
(38)
sérült
eredeti
(68)
ismeretlen
(7)
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(66)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(51)
nem
(15)
76 tétel
Rézkarc
Hajózás
1. oldal / 2
Pataky Béla: Újjáépül a Vasa!
Würtz Ádám / Rézkarc
Zádor István(1882-1963) Szèlcsend a Balatonon/Rèzkarc Szignált
Budapest retro! Kondor Lajos ritka hajójavítás című rézkarca 1965-ből
Varga Gyula: Hajóépítés, rézkarc, ajánlással, szignóval, kb.A3-as méretű
Farkas Rozália rézkarc 37x27 cm
Nechánszky József (1936): FÜREDI VITORLÁSOK
Vízparton - jelzett rézkarc
Beron Gyula (1885-1971): KOMP - GŐZÖS A BALATONON
Görög Rezső - Balatoni táj /óriás rézkarc Balaton
Szász Endre rézkarc
Czóbel Béla (1883-1976): Vitorlások Makulátlan állapotban !!!
GÖRÖG REZSŐ Balatoni délután Képcsarnokos, nagy méretű
Sz. Gyenes Lajos - Velence - Giudecca sziget kikötői hangulat rézkarc 46x64 cm
Csurgói Máté: Tihanyi dombok
Rézkarc Calais
Csáki-Maronyák József: Vitorlásverseny a Balatonon
Régi Görög Rezső - Távoli kikötő rézkarc fa keretben
Dunakanyar, hajóvontatás (rézkarc) Gyurics Éva
Krón Jenő (1882 - 1974) .Vitorlás ,rézkarc,szignált
Csáki Maronyák József / Vitorlások a Balatonon
Boldizsár István: Balatoni kikötő
Remsey Jenő színes rézkarc
Görög-Capri rézkarc 46x64 jelz.,kerettel
Szabó Vladimir: Komp
Retro Balaton vitorlás Kiss Terézia rézkarc
Csáki Maronyák József:Vitorlások a Balatonon 43x53cm(30x37)
Csurgói Máté: Badacsonyi vízeken (84/100)
Kádár György: Tihany
Szőnyi István: "Vitorlások" -RITKA rézkarc az 1920-as évek végéről!
Görög Rezső rézkarc
Borsos Miklós (1906-1990) Vizre szállás
1G516 Gaál Domokos : "Bárkák a Dunán" 1905
Kórusz József Festő, Grafikus Balatoni vitorlások rézkarc
Zádor István
Alex Eckener (1870-1944): Kikötői részlet, Flensburg, 1911 - rézkarc eredeti keretezésben
Holland vitorlás hajó 1647 rézmetszet
Hajós rézkarc, színezett, méret jelezve!
Görög Rezső (1930-2014) "Este" rézkarc
Bajor (Bayer) Ágost: A palermoi kikötő 1925
Görög Rezső: "Tiszapart", rézkarc, méret jelezve!
Stettner Béla: Halászkikötő, 1965
Balatoni vitorlások rézkarc
Gaál különleges rk-ja
Zádor Istvàn: Dunaparti tornyok, rézkarc
Farkas Rozália rézkarca, gyönyörű állapotban! Nyomóduc kb.15x25 cm
Csurgói Máté Lajos: Vihar előtt rézkarc 1975. Balaton, vitorlás, kikötő
Csihalek: A füredi móló, 1973
Csurgói Máté L. /1931-2001/Földvári móló rézkarc,jelz.,szám.
Czóbel Béla (1883 - 1976): Vitorlások
Túry Mária rézkarc 384
Túry Mária Balatoni rézkarc 385
Csanády András (1929-) : Hullámos vízen / Balaton
Raktárürítés! Vitorlázók Badacsonynál, nagy rézkarc, méret jelezve!!
Görög Rezső .: A Duna delta , nagyméretű 90 x 63 cm kerettel
Borsos Miklós rézkarc 1965
Kondor Lajos: Hajójavítás, szignós, számozott rézkarc, jó állapotban!
Conrád Gyula: Halászok a Dunán, színezett rézkarc, 40x50-es kartonba nyomva
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: