Kép, grafika (23.958 tétel)
(23958)
Acélmetszet
(165)
Akvarell
(796)
Ceruzarajz
(881)
Egyéb
(2321)
Fametszet
(776)
Gouache
(19)
Grafika
(2335)
Karikatúra
(81)
Linóleummetszet
(767)
Litográfia
(2576)
Nyomat
(3445)
Pasztell
(307)
Plakát
(684)
Rézkarc
(6842)
Selyemkép
(301)
Tempera
(93)
Tus
(765)
Tűzzománc
(717)
Üvegfestmény
(87)
Téma
absztrakt
(1347)
akt
(991)
állatok
(1115)
csendélet
(492)
egyéb téma
(3471)
egyházi
(478)
életkép
(2704)
emberek
(2075)
enteriőr
(55)
hajózás
(141)
mitológia
(198)
portré
(938)
tájkép
(2764)
tenger
(72)
természet
(349)
történelmi
(436)
utcakép
(882)
vadászat, halászat
(104)
(4876)
További opciók ...
Technika
grafit
(52)
szén
(16)
tus
(21)
vegyes
(216)
(603)
Hordozó
acéllemez
(69)
bőr
(62)
fa
(498)
karton
(1592)
papír
(11666)
rézlemez
(348)
selyem
(204)
vászon
(631)
(8441)
További opciók ...
absztrakt
(828)
art deco
(525)
avantgard
(281)
barokk
(146)
biedermeier
(153)
expresszionizmus
(258)
fauvizmus
(24)
futurista
(17)
impresszionizmus
(151)
keleti
(214)
klasszicizmus
(270)
kubista
(40)
minimalizmus
(46)
modern
(1476)
naturalista
(628)
pop art
(70)
poszt-impresszionizmus
(126)
poszt-modern
(125)
realizmus
(660)
rokokó
(17)
szecesszió
(284)
szimbolizmus
(79)
szocreál
(108)
szürrealizmus
(180)
(16805)
További opciók ...
-1800
(114)
1800-1899
(927)
1900-1949
(2622)
1950-1969
(2029)
1970-1989
(2933)
1990-1999
(713)
2000-
(1788)
ismeretlen
(806)
(11579)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(3388)
szignózott
(11470)
(8653)
(7023)
(6127)
(111)
restaurált
(17)
sérült
(232)
eredeti
(17412)
ismeretlen
(2861)
korai reprodukció
(591)
modern reprodukció
(1473)
(1149)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(13208)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(8806)
nem
(4402)
23.958 tétel
1. oldal / 400
Hajdú László (1938) TORONY 1987
Tus női portré
Antik biedermeíer hímzett bársony SELYEM népi jelenetes ovális falikép 29 x 19 cm a képek szerint
Antik GYÖNYÖRŰ festett hímzett selyemkép Balerina pár 2db kép egyben 30 x 22 cm a képek szerint
Kunffy Lajos: Egyedi grafika,szénrajz,Női akt,tanulmány
Molnár István: Mese II.
Miniatűr kép . Női portré.
Őrangyal kisgyermekkel Hummel grafika
Macskássy Izolda: Iriszek - 80x110cm, selyemkollázs
Borsos Miklós rézkvarc
Gaál Domokos : Budapest
Gaál Domokos színezett rézkarc -" Vajdahunyad vára
1K406 Alphonse Mucha : Moet & Chandon "Champagne White Star" 1899
1K405 Mucha évszakok sorozat Spring - Tavasz
3 db madaras (galambok, kolibrik, énekesmadarak) kép üvegezett keretben 32x23 cm
Eisenhut Ferenc Keleti harcos (1880 k.) (F324)
Gaál Domokos: Tihany
Felvidéki festőművész tátrai táj,fenyves
A VELENCEI KARNEVÁLON, RÉZKARC, SZÁMOZOTT
Edvi Illés Endre: Néni a szobában
Gross Arnold (1929-2015): Beszélgetések a barátságról, szignált rézkarc fakszimile, 42x64 cm
Duray Tibor (1912-1988): Farsang 1964
Horváth Endre irredenta rézmetszet, A három párka
SZÁSZ ENDRE : PRÓFÉTA SZITANYOMAT 79/100
Csepeli Németh Miklós linómetszet, " A füst költészete", méret cca.40x30 cm
Csepeli Németh Miklós tusrajz, méret jelezve!
Csepeli Németh Miklós linómetszet, méret cca.20x20 cm
Csepeli Németh Miklós 2 db linómetszet, méret cca.30x10 cm
0W595 Intarziás erdei kilátó falikép
Y689 Szőnyi István : Boci istállóban rézkarc
Németh Miklós bádoglemezbe vésett grafikája, méret jelezve!
Németh Miklós linóleumba vésett dupla grafikája, méret jelezve!
Németh Miklós bádoglemezbe vésett dupla grafikája, méret jelezve!
Keserű Ilona : Jelmezterv, Bár pincérnő ,Bár pincér. Tusrajz.Mérete: 21x30 cm.Keret nélkül.Zsűrizett
Keserű Ilona : Jelmezterv,ruhaterv ,divatterv
Finta József építész (1935-2024) Váralmás tusrajz, keretezve 30x40 cm
H. Gőcze Judit - Madárka - tűzzománc kép
Boldizsár István: Régi csárda (Kecskemét 1962)
Suzuki Shonen (1848–1918): Tájkép: Csónak a sziklás folyóban - japán fametszet
Nagy méretű vallási témájú kép
Kass János: Judit VII.
Wolfgang Rabl (1942-): Erotikus jelenet (rézkarc) akt - osztrák művész
Vidám szobafestők - egyedi karikatúra, keretezve
Kassák Lajos konstrukció
Lengyel falikép fa keretben, Varsó Wilanów Kastély
Kézzel varrott,hímzett kis ovális keretes kép 3 db.
Áron alul 2 db Csurgói Máté nagy rézkarc egyben
Louis Boilly rézmetszet
Bálint Endre (1914-1986): Szentendre mappa Limitált, nagy méret !
(K) Tóth István fotóművész "visszatérés" c. alkotása 32x42 cm kerettel
Gross Arnold: Cirkuszosok - szignózott faximile
Pósa Ede 24 x 14 cm pasztell, papír
Kóka Ferenc szocreál akvarell az 50-es évekből 3 db egyben
NAGYON RITKA!! Percz János "Hölgy tollas kalappal" c. egyedi grafikája 1998-ból
Gyöngyböl fűzött falikep 1873 bán készült Dédim által
Koncert absztrakt tus színes pasztel akvarell keret nélkül
Akvarell Blondel kerettel 48x38 szignózott
Bihari Sándor ,, Az Ő nótája" festmény utáni nyomat
60
60
80
100
1
2
3
4
5
400
Ugrás erre az oldalra: