Kép, grafika (23.900 tétel)
(23900)
Acélmetszet
(165)
Akvarell
(794)
Ceruzarajz
(879)
Egyéb
(2307)
Fametszet
(775)
Gouache
(19)
Grafika
(2331)
Karikatúra
(81)
Linóleummetszet
(764)
Litográfia
(2574)
Nyomat
(3439)
Pasztell
(306)
Plakát
(684)
Rézkarc
(6829)
Selyemkép
(298)
Tempera
(93)
Tus
(759)
Tűzzománc
(716)
Üvegfestmény
(87)
Téma
absztrakt
(1343)
akt
(989)
állatok
(1113)
csendélet
(491)
egyéb téma
(3469)
egyházi
(476)
életkép
(2701)
emberek
(2071)
enteriőr
(55)
hajózás
(141)
mitológia
(196)
portré
(933)
tájkép
(2760)
tenger
(72)
természet
(348)
történelmi
(435)
utcakép
(878)
vadászat, halászat
(104)
(4855)
További opciók ...
Technika
grafit
(52)
szén
(16)
tus
(21)
vegyes
(216)
(603)
Hordozó
acéllemez
(69)
bőr
(62)
fa
(496)
karton
(1587)
papír
(11641)
rézlemez
(347)
selyem
(201)
vászon
(630)
(8420)
További opciók ...
absztrakt
(826)
art deco
(525)
avantgard
(281)
barokk
(146)
biedermeier
(152)
expresszionizmus
(257)
fauvizmus
(24)
futurista
(17)
impresszionizmus
(151)
keleti
(213)
klasszicizmus
(268)
kubista
(40)
minimalizmus
(46)
modern
(1472)
naturalista
(626)
pop art
(70)
poszt-impresszionizmus
(126)
poszt-modern
(125)
realizmus
(660)
rokokó
(17)
szecesszió
(284)
szimbolizmus
(79)
szocreál
(106)
szürrealizmus
(180)
(16762)
További opciók ...
-1800
(114)
1800-1899
(925)
1900-1949
(2615)
1950-1969
(2025)
1970-1989
(2924)
1990-1999
(710)
2000-
(1786)
ismeretlen
(803)
(11551)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(3376)
szignózott
(11444)
(8633)
(7006)
(6105)
(111)
restaurált
(17)
sérült
(230)
eredeti
(17370)
ismeretlen
(2848)
korai reprodukció
(590)
modern reprodukció
(1471)
(1149)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(13167)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(8782)
nem
(4385)
23.900 tétel
4. oldal / 399
Bajor Ágost (1892-1958): KILÁTÁS A GELLÉRT HEGYRŐL A SZOBORRAL
Csendélet ollóval.
3 db Lakner László grafika
Raidl Antal - Észak Budapesti gyárak - 1924 - akvarell -
Artner Margit rézkarc
Kolozsvári Grandpierre Miklós
Schönberger Armand Poldi bácsi
Sulyok Gabriella rézkarc Rejtőzködők
Antik kép ceruza rajz
(K) Sümegi vár grafika 1860 28x32 cm kerettel
Gaal Domokos, Duna korzó című rézkarca, EREDETISÉG IGAZOLÁSSAL!
"LILIOM"-TŰZZOMÁNC KÉP
Johann Elias Ridinger (1698-1767) : Lovas parádé II.
Bartl József 1982-es 6 forma című 81x61 cm-es modern alkotása exkluzív polírozott fém keretben
Kolozsvári Grandpierre Miklós
Tusrajz
Kelemen Pál (1942-1999): Tusrajz eladó
Magyar Tanácsköztársaság műveszete
Bokros László (1928-2017). Linómetszet, papír,
Csisztu Mihály (1933-) : Dunakanyar
GROSS ARNOLD(1929-2015): Vajdahunyad
HOLLÓ LÁSZLÓ TUSRAJZ
Pósa Ede - Viharos 34 x 48 cm pasztell, papír
Alfons Mucha plakát
Szász Endre ritka rézkarc: Anya gyerekével
Gross Arnold NAGYON RITKA rézkarca a 90-es évek elejéről: "Csendélet a műteremben"
ALBRECHT DÜRER. A NYÚL,
Faragó Géza . Lovak ( tus )
Inscs részére Somogyi József (1916 - 1993): Nő ion oszloppal - pasztell, papír Jelezve SJ
Vegyes aktok
Absztrakt rajz
Pasarét rézkarc Csisztu Mihály
Bézy Sándor tűzzománc kép Garuda a kígyóval
Hertay Mária rézkarc Bóbiták
Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906. augusztus 13. – Budapest, 1990. január 27.) Grafika.
Gen Áru leírása: Borsos Miklós (1906-1990): Lovak. Grafika papír.
Kajári Gyula (1926-1995) : Néma táj
Borgó György Csaba )1950-)): Totem Limitált kiadás !!! 19/30.
Elakffy Jenő akvarell
Albrecht Dürer nyomat 3
Redő Ferenc (1913-1976): Balaton, Tihanyi dűlők, 1961 - jelzett linómetszet
SALE/ KIÁRÚSÍTÁS Színezett rézkarc 1989 széria 17/100 : Enyészet, Varga Bencsik József
LÁNG RUDOLF "HUSZÁROK ÉRKEZÉSE 1971", JELZETT RÉZKARC (NYOMÓLEMEZ: 32X20 CM) EREDETI!
Klie Zoltán : Akt Vegyestechnika papír. Mérete: 22x17 cm.Üvegezett kerettel.
Csohány Kálmán Fa és kövek rézkarc (K0010)
Pósa Ede 24 x 14 cm pasztell, papír
Albrecht Dürer nyomat
Arató István: Hotel D'Albe
(K) Kuriózum Sascha Schneider képének fametszete J. J. Weber
Falidísz nyomat
Farkas Rozália rézkarc: Országház
Id. Koffán Károly: Halászbástya
Szabó Vladimir: Kossuth tér
Réz dombornyomott kép
Kandinsky Kandinszkij kiállítási plakát modern reprint absztrakt festmény Finom feszültség 1923
Kolozsvári Grandpierre Miklós rézkarc
Női akt rajz - 32*23 cm kerettel
Vaszary János Pirano 1928 reprodukció vászonkép nyomat tengerparti városkép kikötő nyár, vakrámán is
Nagyméretű Honty Márta tűzzománc falikép
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
399
Ugrás erre az oldalra: