Kép, grafika (2.768 tétel)
(2768)
Acélmetszet
(10)
Akvarell
(96)
Ceruzarajz
(153)
Egyéb
(271)
Fametszet
(38)
Gouache
Grafika
(322)
Karikatúra
(11)
Linóleummetszet
(82)
Litográfia
(156)
Nyomat
(258)
Pasztell
(71)
Plakát
(31)
Rézkarc
(1038)
Selyemkép
(36)
Tempera
Tus
(105)
Tűzzománc
(78)
Üvegfestmény
(7)
Téma
absztrakt
(203)
akt
(118)
állatok
(44)
csendélet
(79)
egyéb téma
(134)
egyházi
(62)
életkép
(410)
emberek
(257)
enteriőr
hajózás
(27)
mitológia
(20)
portré
(147)
tájkép
(476)
tenger
természet
(43)
történelmi
(49)
utcakép
(132)
vadászat, halászat
(12)
(534)
További opciók ...
Technika
grafit
(10)
szén
tus
vegyes
(24)
(66)
Hordozó
acéllemez
(11)
bőr
(8)
fa
(57)
karton
(220)
papír
(1537)
rézlemez
(22)
selyem
(26)
vászon
(43)
(839)
További opciók ...
absztrakt
(90)
art deco
(67)
avantgard
(31)
barokk
(44)
biedermeier
(29)
expresszionizmus
(43)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(28)
keleti
(53)
klasszicizmus
(24)
kubista
minimalizmus
modern
(160)
naturalista
(70)
pop art
(10)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
realizmus
(68)
rokokó
szecesszió
(45)
szocreál
(10)
szürrealizmus
(8)
(1960)
További opciók ...
-1800
(32)
1800-1899
(144)
1900-1949
(405)
1950-1969
(266)
1970-1989
(271)
1990-1999
(63)
2000-
(83)
ismeretlen
(163)
(1336)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(282)
szignózott
(1911)
(570)
(692)
(957)
(18)
restaurált
sérült
(45)
eredeti
(1874)
ismeretlen
(687)
korai reprodukció
(51)
modern reprodukció
(71)
(73)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1426)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(832)
nem
(594)
2.768 tétel
4. oldal / 47
Zombory Moldován Béla rézkarc 542
Antik nyomat szép keretben 573
Antik szignált grafika 550
Antik olajnyomat szép keretben 561
Szignált grafika 551
" 4 Évszak " ,4 db kép, nyomat, falidísz.
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 19
Bortnyik: Avantgard kép
Női portré
Antik nyomat szép keretben 505
Kórusz József rézkarc 471
Iparművészeti réz falikép pár bőr keretben 2db
Nagyon nagy kép fa keretben.
Szignált grafika 453
Antik szignált grafika 451
Színes litográfia 1900 évekből!!
Házat ábrázoló tusrajz Bánlaki jelzéssel
Hajót ábrázoló tusrajz Bánlaki jelzéssel
1,-Ft Gyönyörű Olasz virág kép híres alkotó és Galériából
Antik színes karikatúra grafika 419
Antik szignált rézkarc 428
Szignált grafika 410
Antik szignált rézkarc 405
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 15
Antik szignált grafika 387
Antik szignált grafika 382
Szőnyi István ritka rézkarc
Kádár Béla szignós Tus "Aktok kavalkádja" Tus keretezett mérete:36 x 36 cm.
Szabó Vladimir (1905-1991) "Parkban" c. ceruzarajza, kartonon. Jelzett, keretben,üveg mögött.Eredeti
Számomra ismeretlen alkotó "Domb tetőn" című színezett rézkarca, kerettel együtt.
Székely Árpád ( 1912-) színezett rézkarca. Kerettel együtt, fotók szerinti állapotban.
Élesdy István ritka rézkarc 373
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Félegyházi László, Csendélet szegfűszekkel! Pasztell, 65x50cm! Jelzett
Antik szignált rézkarc 354
Élesdy István színes rézkarc 353
Nagy Csaba: Hajógyártók dícsérete, 1986, rézkarc, szignóval, kb.A3-as méretű
Antik szignált rézkarc 340
Szignált színes rézkarc 322
Retro_Balog Sándor iparművész _textil falikép 2.
Imre István rézkarc 312
Franciszek Zmurko (1859-1910): Hetéra / litográfia /,Nincs minimál ár!
Paulovits ritka Szegedi rézkarc 298
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Kompozíció 1950-es évek bronz plasztika , plakett /29x29 cm/
Maurer Dóra (1937-) Relatív Quasi-képek / Erika Kiffl (1939-): DIALOG, 1989. (6 lap komplett mappa)
Pasztell festmény, kb.40x50 cm, szignós
Tájkép
1Ft-ról Sipos Erzsébet iparművész, divatruha tervező tanulmány munkája, vörös kréta hát akt! 42x31
Boros Géza balatoni rézkarc 236
Kisebb Szász Endre Hagyaték ,rajzok , skiccek tusrajzok , levelek !
Réti Mátyás színes rézkarc 237
Gimes Lajos Budapesti rézkarc 238
Élesdy István sorszámozott rézkarc.50x30.
Macskássy Izolda selyemkollázs kép pár
Borgó György Csaba (1950-): TOTEM szitanyomat 19/30 Nagy méret 63x82 cm.
Borgó György Csaba (1950-): BOZGOR litográfia 12/30 Nagy méret 66x75 cm.
I világháborús katonafotó szép keretben 969
1 Ft-ról minimálár nélkül! Kádár Katalin illusztrátor, Üvegek című linometszete! Kézzel aláírt!
1 Ft-ról minimálár nélkül! Spanyol grafikus, linometszete! Palazzo Pretorio Terra Del Sole! Aláírt
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
47
Ugrás erre az oldalra: