Kép, grafika (2.768 tétel)
(2768)
Acélmetszet
(10)
Akvarell
(96)
Ceruzarajz
(153)
Egyéb
(271)
Fametszet
(38)
Gouache
Grafika
(322)
Karikatúra
(11)
Linóleummetszet
(82)
Litográfia
(156)
Nyomat
(258)
Pasztell
(71)
Plakát
(31)
Rézkarc
(1038)
Selyemkép
(36)
Tempera
Tus
(105)
Tűzzománc
(78)
Üvegfestmény
(7)
Téma
absztrakt
(203)
akt
(118)
állatok
(44)
csendélet
(79)
egyéb téma
(134)
egyházi
(62)
életkép
(410)
emberek
(257)
enteriőr
hajózás
(27)
mitológia
(20)
portré
(147)
tájkép
(476)
tenger
természet
(43)
történelmi
(49)
utcakép
(132)
vadászat, halászat
(12)
(534)
További opciók ...
Technika
grafit
(10)
szén
tus
vegyes
(24)
(66)
Hordozó
acéllemez
(11)
bőr
(8)
fa
(57)
karton
(220)
papír
(1537)
rézlemez
(22)
selyem
(26)
vászon
(43)
(839)
További opciók ...
absztrakt
(90)
art deco
(67)
avantgard
(31)
barokk
(44)
biedermeier
(29)
expresszionizmus
(43)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(28)
keleti
(53)
klasszicizmus
(24)
kubista
minimalizmus
modern
(160)
naturalista
(70)
pop art
(10)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
realizmus
(68)
rokokó
szecesszió
(45)
szocreál
(10)
szürrealizmus
(8)
(1960)
További opciók ...
-1800
(32)
1800-1899
(144)
1900-1949
(405)
1950-1969
(266)
1970-1989
(271)
1990-1999
(63)
2000-
(83)
ismeretlen
(163)
(1336)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(282)
szignózott
(1911)
(570)
(692)
(957)
(18)
restaurált
sérült
(45)
eredeti
(1874)
ismeretlen
(687)
korai reprodukció
(51)
modern reprodukció
(71)
(73)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1426)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(832)
nem
(594)
2.768 tétel
5. oldal / 47
1 Ft-ról minimálár nélkül! Alexin Andor, Nagyszombati utca című szitanyomat! Ceruzás aláírással!
1 Ft-ról minimálár nélkül! Réti Mátyás, Siklós című szitanyomat! Csodás állapotban! Ceruzás aláírás!
1 Ft-ról minimálár nélkül! Prihoda István rézkarc! Jókedvű asztaltársaság. 914. Ceruzás aláírásával
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Iván Szilárd, fürdetés című rézkarc! Ceruzás aláírásával! Szép állapot!
Zichy Mihály: Liebe
Török Jenő : Halásztanya csónakkal
Bőr falikép 935
Olvashatatlan : Falusi életkép kecskével 1856 évi , ceruzarajz
Haját fonó akt
GOBELIN JÉZUS hoffmann ferencz
Szennik György rézkarc egyedi, rajzmeret 48x69
Bence László rézkarc 866
Würtz Ádám REMÉNY vegyestechnika
3+1 db, Antner Margit rézkarcok, Hónapok soroz., ssz., képk-tel; Berki Mih. rézk., Nevizer illusztr.
Szabó Vladimir :Krisztína tér
Minimálár nélkül! Szentandrássy István, ceruza rajz dedikálva egy barátnőjének! Extra munka!
Koszta József: Tengeritörők KARÁCSONYI LEÁRAZÁS
Antik MÁV utasellátó hálókocsi reklámkép 781
Antik szignált grafika 780
Rézkarc:Kádár György "Alkony"keretezve
Peter Johann Nepomuk Geiger 1805 –1880 : A fogadó előtt
Dienes János grafika vagy litográfia 756
18 db Nagy Barbara (1976-) grafika
2 db Sopron ábrázolású rézkarc képkerettel; 1 db Társasági kép, autentikus fotomontázs, képkerettel
Hézső Ferenc eredeti tusrajz 773
Schéner Mihály eredeti grafika 738
Fehér Ilona Balatoni rézkarc 2 db 735
I. Ferenc József portré
Benyovszky István akvarellel színezett rézkarc 723
Komjáti Vanyerka dedikált ajánlásos ritka rézkarc 722
Nagyméretű színezett rézkarc (Révész Imre)
Zichy: Liebe?
Antik lovas grafika 707
Szignált színes rézkarc 706
Biai Föglein István rézkarc 705
Lénárd Róbert: Havas bércek
Szignált rézkarc 692
Macskássy Izolda Orchidea nagy selyemkollázs 50x70
17.század eleje, Dürer jelzéssel /Cornelis Bloemaert/ NINCS MINIMÁLÁR !!!
Szignált rézkarc 680
Nádas József Karikatúra a II. VH idelyéből RITKASÁG!
Nechánszky: Kisörsi dombokon (Balaton panorámával), rézkarc
Eladó 19db kép, festmény, akvarell, gobelin, nyomat
Antik akvarell vagy nyomat 663
Szignált absztrakt rézkarc 653
Retro zománckép
Lőrincz Vitus zománckép
Eger látkép rézkvarc 30*40
Csisztu Mihály rézkarc 587
Kórusz József rézkarc 570
Gaal Domonkos Bárka rézkarc
Domborított női akt falikép 23.5 X 42 cm.
Fajó jelzéssel, gyönyörű nagyméretű absztrakt alkotás. Keretezett!
Csáky Maronyák ritka rézkarc: Dunapart
Mülbeck Károly: Juhász
Veszprémi Endre diópác: Tanya
Aukción szerepelt Hencz János porté Párizsból
ISMERETLEN MŰVÉSZ Akt vázlat
Színes metszet 1801-ből
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 6
60
60
80
100
1
3
4
5
6
7
47
Ugrás erre az oldalra: