Rézkarc (6.870 tétel)
Rézkarc
(6870)
Absztrakt
(272)
Akt
(212)
Állatok
(247)
Csatajelent
(9)
Csendélet
(195)
Egyéb téma
(466)
Egyházi
(129)
Életkép
(1471)
Emberek
(838)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(76)
Mitológia
(93)
Portré
(218)
Tájkép
(1703)
Tájkép, utcakép
(148)
Tenger
(22)
Természet
(105)
Történelmi
(169)
Utcakép
(447)
Vadászat, halászat
(43)
Téma
absztrakt
(259)
akt
(197)
állatok
(241)
csendélet
(182)
egyéb téma
(424)
egyházi
(127)
életkép
(1407)
emberek
(788)
enteriőr
(9)
hajózás
(76)
mitológia
(97)
portré
(215)
tájkép
(1730)
tenger
(22)
természet
(107)
történelmi
(169)
utcakép
(460)
vadászat, halászat
(43)
(121)
További opciók ...
Technika
grafit
szén
tus
vegyes
(52)
(192)
Hordozó
bőr
fa
(20)
karton
(484)
papír
(3901)
rézlemez
(27)
selyem
(10)
vászon
(2229)
absztrakt
(129)
art deco
(76)
avantgard
(77)
barokk
(31)
biedermeier
(11)
expresszionizmus
(65)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(40)
keleti
klasszicizmus
(111)
kubista
(11)
minimalizmus
modern
(435)
naturalista
(319)
pop art
poszt-impresszionizmus
(40)
poszt-modern
(54)
realizmus
(225)
szecesszió
(19)
szimbolizmus
(11)
szocreál
(36)
szürrealizmus
(70)
(4892)
További opciók ...
-1800
(45)
1800-1899
(63)
1900-1949
(639)
1950-1969
(950)
1970-1989
(1115)
1990-1999
(126)
2000-
(100)
ismeretlen
(193)
(3443)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(243)
szignózott
(4769)
(1662)
(1776)
(1979)
(42)
restaurált
sérült
(63)
eredeti
(5789)
ismeretlen
(376)
korai reprodukció
(32)
modern reprodukció
(24)
(453)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(4079)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(2659)
nem
(1420)
6.870 tétel
Rézkarc
1. oldal / 115
Kass János rézkarc Házaspár
"Pipázó cigánylány" szignós színezett rézkarc
Győry Miklós - Szent Mihály
Láng Rudolf - Különc rézkarc
Amerigo Tot (1902-1984) Aktok
Bodnár-Bódi Imre rézkarc
Egresi Zsuzsa (1954 - ) : Csodák kertje
Gross Arnold rézkarc,domboldal
Gross Arnold rézkarc Római ünnep I.
CSERGEZÁN PÁL RÉZKARC , SZIGNÁLT .
Reich Károly Rózsa rézkarc (K0020)
Rékassy Csaba rézkarc : Térkép 10/49
Rendkívül ritka Székely M Mária modernista rézkarc a 60-as évekből, nem csak gyűjtőknek ( modern )
Szőnyi István (1894-1960) Dunapart, rézkarc
Hertay Mária (1932 - 2018) : Hajnalka
Dankó Pista, rézlapon
Bordás Ferenc (1911-1982) : Lágymányos
GYÖNYÖRŰ IVÁNYI GRÜNWALD BÉLA / 1867-1940 / : FÜRDŐ AKT , SZÍNEZETT RÉZKARC
Szőnyi István: Olasz táj
Révész Imre kukoricafosztás szép szines rézkarc ujszerü paszpartu , korhü keretben
Orosz István 45x58 cm cm rézkarc szignált, számozott, jó állapotban
Rembrant rézkarc az amszterdami múzeumból
KASS JÁNOS , AKT ,RÉZKARC , NAGYON RITKÁN ELŐFODULÓ RÉZKARC ! !
Badacsonyi Sándor rézkarc Poe illusztráció
Gross Arnold ritka, korai, fekete-fehér rézkarca: Régi városrész Grúzia
NAGYON RITKA !!! 1/5 !! Kass János (1927 - 2010) Női fej Rézkarc Eredeti Garanciával !
Gross Arnold (1929-2015): Budapest - Rézkarc/papír, 16.5 cm x 26 cm, jjl.: Gross Arnold EREDETI!!!
Rákóczi György portréja - antik rézkarc - történelmi grafika
Molnár István: Mese II.
Borsos Miklós rézkvarc
Gaál Domokos : Budapest
Gaál Domokos színezett rézkarc -" Vajdahunyad vára
Gaál Domokos: Tihany
A VELENCEI KARNEVÁLON, RÉZKARC, SZÁMOZOTT
Gross Arnold (1929-2015): Beszélgetések a barátságról, szignált rézkarc fakszimile, 42x64 cm
Duray Tibor (1912-1988): Farsang 1964
Horváth Endre irredenta rézmetszet, A három párka
Y689 Szőnyi István : Boci istállóban rézkarc
Boldizsár István: Régi csárda (Kecskemét 1962)
Wolfgang Rabl (1942-): Erotikus jelenet (rézkarc) akt - osztrák művész
Áron alul 2 db Csurgói Máté nagy rézkarc egyben
Laluk György (1954-2020): Erdei út
Rékassy Csaba rézmetszet (rézkarc?)- " Tanulmány egy tájképhez
Konecsni György (1908-1970): Tihany színes rézkarc
Prihoda rézmetszet: Női akt
Artner Margit (1954-) : Az erdész
Wieszt József rézkarc
Molnár Gabriella : Ég föld pokol
1J597 Salomon Kleiner - Johann August Corvinus : Savoyai Eugen palota rézkarc
Hermann Lipót színes rézkarc
Csergezán Pál Szitanyomat
Vertel József (1922 – 1993): Halászbástya, Mátyás-templom (Budapest, rézkarc)
Hans Kirst: Szentháromság-székesegyház Drezda
IN MEMORIAM STETTNER BÉLA teljes mappa 1985
Szőnyi István (1894-1960) - Havas utca 38x38cm Rézkarc
Gross Arnold Az öröm ünnepe 1964-es nagyméretű rézkarca
Gaál Domonkos rézkarc halászbástya 63x45cm
"Halászbástyáról" nagyon szép színes rézkarc 1959-ből Varga aláírással
Adriaen Van Ostode rézkarc Énekesek az ablakban
60
60
80
100
1
2
3
4
5
115
Ugrás erre az oldalra: