Selyemkép (36 tétel)
(27084)
Acélmetszet
(177)
Akvarell
(906)
Ceruzarajz
(1042)
Egyéb
(2623)
Fametszet
(823)
Gouache
(21)
Grafika
(2689)
Karikatúra
(110)
Linóleummetszet
(863)
Litográfia
(2752)
Nyomat
(3757)
Pasztell
(384)
Plakát
(715)
Rézkarc
(7983)
Selyemkép
(345)
Tempera
(96)
Tus
(890)
Tűzzománc
(811)
Üvegfestmény
(97)
Téma
egyéb téma
emberek
(34)
Technika
tus
vegyes
Hordozó
karton
selyem
(19)
vászon
(10)
art deco
biedermeier
keleti
modern
szecesszió
(28)
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
2000-
ismeretlen
(24)
Szignó
nem szignózott
(9)
szignózott
(14)
(13)
(13)
(8)
sérült
eredeti
(14)
ismeretlen
(21)
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(12)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
(9)
36 tétel
Selyemkép
Szignált selyemre festett kép 261
Antik selyem kép 224
Antik selyemkép szép keretben 930
Macskássy Izolda selyemkollázs kép pár
Macskássy Izolda Orchidea nagy selyemkollázs 50x70
Tündéri selyem kép fa keretben.
Antik selyem képek 558
Antik selyemre vart kép szép keretben 851
Fiatal nőt ábrázoló , keretezett selyemkép .
Cicákat ábrázoló , keretezett selyemkép .
Nagyon szép Kinai pávás selyem kép különleges fa keretben.
Gobelin 30 x 40 cm keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
Gobelin kartonra kasirozva, 33 x 43 cm-es nagyságú, lakberhez.
Gobelin 23 X 17 cm 32 X 27 cm keretben , gyűjtőknek kiváló
A P szignó : Lóverseny selyem goblein
Szignált japán selyemkép 488
Eger selyemkép selyemfestmény új antikolt keretben 1970 körüli
Festett selyem kép díszes ovális keretben.
1,-Ft Ritka Csurgói Máté Lajos selyemképe!
Szignált selyemfestmény 209
ANTIK SELYEM SZENTKÉP cca. 1850
Antik selyem kép blondel keretben 785
Antik selyem kép blondelkeretben 538
Antik selyem kép blondelkeretben 537
! Kínai selyem tűhímzés / tűfestés a 70-es évekből exclusive keretben
Ludwig Adamus, selyemre nyomott, bécsi, szignozott kép hibátlan állapotban!
Selyemre festett festmény 729
Hagyatékból Kalocsi Hímzés Falidísz Fellelt Állapotban
The First Set - Stevengraph 1879 - igazi ritkaság!
1,-Ft Csonka Katalin! Elvarázsolva,gyönyörű!
Selyemkép.Kagylót bontó hölgy.
Olasz selyemkép
antik selyemhímzés kép vallási témájú
Kínai selyem tekercs kalligráfia-fa dísz dobozában
Eredeti kézzel festett Kínai selyem kép
3 db grafika