Képkeret (23 tétel)
Bútor
(2655)
Egyéb régiség
(5906)
Ékszer
(1817)
Építőelem
(108)
Ezüst tárgy
(1809)
Fémmunka
(2050)
(387)
Gardrób
(385)
Gyűjtemény
(5269)
Játék, szabadidő
(141)
(484)
Képkeret
(457)
Kerámia
(2590)
Könyv
(909)
Lámpa, csillár
(795)
Militária
(547)
Műszaki régiség
(149)
Numizmatika, Pénz, Érme
(5509)
Óra
(697)
Otthon, háztartás kellékei
(3563)
Porcelán
(17537)
Sport, szabadidő
(79)
Szobor
(225)
Szőnyeg, Textil
(4588)
Térkép, atlasz, földgömb
(26)
Tükör
(13)
Üveg
(5460)
Vallás és spiritualizmus
(249)
Zene
(225)
Anyag
egyéb
fa
(16)
műanyag
Forma
négyzet
ovális
téglalap
(11)
(7)
(12)
sérült
db
(23 tétel)
Keresőszó: db
Képkeret
4 db barna fa hatású kép keret üveg lappal 25x30cm- új
2 db barna fahatású, üveglapos képkeret arany színű díszítéssel 25x30 cm
17 db használt, különböző méretű fa képkeretek egyben , akár kreatív célokra is!
7 db KÉPKERET-egyben!!
2 db egyforma képkeret vágható 35 x 46 cm
Képkeret aranyozott üveggel - 2 db. egyben - belső méret 24,5 x 32 cm.
Képkeret 4 db. egyben - belső méret 22 x 32 cm.
Régi képkeretek - 6 db. egyben - méretek a leírásban
4 db régi képkeret: 2 üveggel, 2 üveg nélkül
2 db egyforma fa képkeret
Képkeret, Gobelin - 2 db
Régi képkeret 4 db
2 db egyforma képkeret üvegével együtt
3 db korabeli biedermeier hibátlan képkeret NINCS MINIMÁLÁR !!!!!
5 db képkeret
9 db fa képkeret üveggel (aranyozott fa, rózsafa hatás, 2 sima keret)
Képkeretek 2 db
80 db Antik Blondel és egyéb Képkeret !!
Régi fali képek 2 db
2 db bársony képkeret
2 db barokkos, blondel, ovális képkeret!
2 db Antik aranyozott képkeret, a képekkel együtt
Régi képkeretek kb 300 db egyben eladó!