Képkeret (23 tétel)
Bútor
(69)
Egyéb régiség
(566)
Ékszer
(330)
Építőelem
(17)
Ezüst tárgy
(287)
Fémmunka
(320)
(42)
Gardrób
(220)
Gyűjtemény
(844)
Játék, szabadidő
(79)
(102)
Képkeret
(23)
Kerámia
(322)
Könyv
(445)
Lámpa, csillár
(116)
Militária
(48)
Műszaki régiség
(26)
Numizmatika, Pénz, Érme
(1809)
Óra
(115)
Otthon, háztartás kellékei
(385)
Porcelán
(1595)
Sport, szabadidő
Szobor
(50)
Szőnyeg, Textil
(318)
Térkép, atlasz, földgömb
(19)
Tükör
Üveg
(412)
Vallás és spiritualizmus
(41)
Zene
(33)
Anyag
fa
(11)
réz
(10)
Forma
négyzet
ovális
téglalap
(8)
(10)
restaurált
(9)
12
(23 tétel)
Keresőszó: 12
Képkeret
Ovális fa képkeret üvegezve 18 x 12,5 cm
Antik aranyozott fa képkeret ( 12 x 16 cm)
Blonden keretek.17×12 cm , 40×30 cm
12 hónapos babás fotókeret
12 x 9, 5 cm-es , kissé patinás , masnis , vékony , réz képkeret üveggel .
Fém - ANTIK - 12 x 10 cm - KÉPKERET - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
Kép - 3 DB ! - FA - ÜVEG - FARAGOTT - ANTIK KERET- 18 x 12,5 cm - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
Régi fa képkeret 16,5*21,5 cm (n-12)
Igazán antik fa képkeret müvész által jelzett szignózott 12 x 13 cm kép ami elfér 9,3 x 6,4 cm
Antik barokk fa fénykép keret üveg betéttel 15,5 x 12 cm nagyon finom munka posta 955 ft
ÚJ Fa képkeret eladó! 12 X 15,5 cm
Száraz virág kép 16,5 x 12 cm.
Baba fényképtartó /12 hónapos/
ANTIK EGYEDI SZÉLES KÉPKERET 14,5 cm x 12 cm
Régi fém kis fénykép vagy kép keret 12,5 x 10,5 cm
Tutorial Canvas képkeret 17 x 12 cm.
Antik képkeret 12.
Antik nagy kép, vagy tükörkeret Techdeck 12 részére
Üvegezett keret képkeret 12*17,5 cm
Régi képkeret - 12 db - együtt eladó