Kerámia (19 tétel)
Kerámia
(19)
Csésze, pohár
Egyéb
Falidísz
Figurális, szobor
Fűszertartó
Korsó
Teás-, kávéskészlet
Váza
Készítő, márka
angol kerámia
bodrogkeresztúri
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
(11)
kispest, gránit
népi kerámia
Terméktípus
csésze, pohár
egyéb
falidísz
figurális, szobor
fűszertartó
korsó
teás-, kávéskészlet
váza
1900-1949
1950-1969
1970-1989
ismeretlen
(11)
modern
népi
retro
(12)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(9)
(9)
restaurált
sérült
12
(19 tétel)
Keresőszó: 12
Kerámia
Bodrogkeresztúri szép festésű kerámia bagoly hibátlan állapotban 12 cm.
Simó Ágoston: Türkiz kavicsváza (0.)- 12/A
Nagy méretű Habán festésű váza,, 24,5 cm,,+ 1 kicsi,,12 cm,,Hibátlanok,,,Minimál ár nélkül..
RÉGI KERÁMIA FIGURA ALJÁN MADE IN HUNGARY FELIRATTAL 12 CM
Simó Ágoston kerámia kavicsváza retro samott kerámia hibátlan állapot! 12 x 8,5 cm
1 Ft-ról! 12 db kávéscsésze, 12 db kistányérral, 2 db cukortartóval
1 Ft-ról! Régi, gyönyörű gránit fedeles cukor/bármi tartó, 12 cmx 9
Pál Ferenc jelzett kerámia, kakasos fali tárnyér (12)
12 db 100 év körüli sérült népi kerámia egyben.
Vázák, poharak, kancsók 12 db, némelyik jelzett
SZÉPEN KIDOLGOZOTT KERÁMIA TIGRIS, JELZÉS NÉLKÜL (GB16/2-12)
Kerámia furulyázó juhász 12 cm
JELZETT KISFIÚ 12 CM
2 DARAB ROYAL ALBERT „rózsás" kistányér, 12 cm átmérő!
. 3 db régi kerámia fűszertartó 12,5x10 cm 0724
Régi korondi váza , kaspó 15 x 12 cm
2 DB RÉGI KERÁMIA VÁZA+GORKA VÁZA 12 CM,23CM,24 CM
12 db-os kerámia kávéskészlet, originált csomagolásban
ANTIK kerámia szobor 21 cm x 12.5 cm