Kerámia (3 tétel)
Kerámia
Egyéb
Tál, tányér
Készítő, márka
egyéb magyar kerámia
népi kerámia
Terméktípus
egyéb
tál, tányér
1800-1899
1900-1949
antik
népi
Jelzett
jelzett
címeres tányér
(3 tétel)
Keresőszó: címeres tányér
Kerámia
Magyar címeres, kakasos népi wilhelmsburgi fali tányér
Hollóháza magyar címeres tányér, 1860-1902
19. századi osztrák címeres tájképes keménycserép tányér