Kerámia (10 tétel)
Kerámia
(10)
Egyéb
Falidísz
Kanna, kancsó
Korsó
Tál, tányér
Váza
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
(8)
népi kerámia
Terméktípus
egyéb
falidísz
kanna, kancsó
korsó
tál, tányér
váza
1800-1899
1900-1949
(7)
antik
népi
(7)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
címerrel
(10 tétel)
Keresőszó: címerrel
Kerámia
Magyar címeres, kakasos népi wilhelmsburgi fali tányér
1,-Ft Magyar címeres falitál Korond
10 Ft-ról! Nagyméretű mázas címer!
1,-Ft Magyar címeres régi boros kerámia kancsó
Hollóháza magyar címeres tányér, 1860-1902
Magyar címeres kerámia korsó
Szignált kerámia kaspó váza Szentes címerrel 220
10 Ft-ról!Magyar címeres sörös korsó! Nagyon szép!
19. századi osztrák címeres tájképes keménycserép tányér
Kézzel készült, réz fedeles kerámia korsó, Magyarország címerével