Kerámia (16 tétel)
Kerámia
(16)
Falidísz
Figurális, szobor
(14)
Tál, tányér
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
gorka géza
keleti kerámia
keramos
zsolnay
Terméktípus
falidísz
figurális, szobor
(14)
tál, tányér
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
2000-
ismeretlen
(7)
antik
art deco
keleti
modern
népi
retro
(7)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(7)
restaurált
sérült
lovas
(16 tétel)
Keresőszó: lovas
Kerámia
Zsolnay : Lovas harcosok , Fürtös György terv.
Kerámia lovacska Csavlek Etelka alkotása
Wilhelmsburg keménycserép lovas Huszár tányér
ANTIK RÉGI KÉZMŰVES AGYAG LÓ PÁR SZOBOR FIGURA KÍNAI INDIAI VAGY JAPÁN LEHET, + AJÁNDÉKKAL AUKCIÓN!
Mázas kerámia ló 284
KÉZMŰVES KÍNAI TERRAKOTTA KŐAGYAG HARCI LÓ SZOBOR FIGURA KÍNA JAPÁN ÁZSIA
RÉGI KÍNAI SANCAI HÁROM MÁZAS KERÁMIA HARCI LÓ SZOBOR FIGURA
Padlásról, 3 darab ló szobor együtt, fellelt állapotban
Zsolnay Eozin Ló
Garányi József Nagyméretű Lovas figura
Kerámia ló KERAMOS márka
Keleti kerámia lovak
Lipicai ló csikójával Ritka antik Steffl fajansz kerámia 33 cm hosszú ! Wien
Arany színű kerámia ló szobor
Nógrádverőcei Gorka jelzésű Art Deco lovas
Kerámia lovacska nem jelzett