Kerámia (658 tétel)
Kerámia
(658)
Asztalközép, kínáló
(32)
Bonbonier, doboz
Csempe
Csésze, pohár
(11)
Egyéb
(42)
Étkészlet
Falidísz
(72)
Figurális, szobor
(173)
Fűszertartó
Gyertyatartó
(13)
Hamutál
Italos készlet
Kanna, kancsó
(29)
Kaspó
(30)
Kiöntő
(12)
Korsó
(12)
Lámpa
(8)
Tál, tányér
(64)
Teás-, kávéskészlet
Váza
(144)
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
(35)
egyéb magyar kerámia
(507)
gorka géza
gorka lívia
h. rahmer mária
illés lászló
izsépy
keleti kerámia
kispest, gránit
kiss roóz ilona
komlós
kovács éva
körmöcbánya
mészáros
német kerámia
népi kerámia
(58)
osztrák kerámia
tófej
(10)
városlőd
zsolnay
További opciók ...
Terméktípus
asztalközép, kínáló
(32)
bonbonier, doboz
csempe
csésze, pohár
(11)
egyéb
(41)
étkészlet
falidísz
(72)
figurális, szobor
(174)
fűszertartó
gyertyatartó
(13)
hamutál
italos készlet
kanna, kancsó
(29)
kaspó
(30)
kínáló
kiöntő
(12)
korsó
(12)
lámpa
(8)
tál, tányér
(62)
teás-, kávéskészlet
váza
(144)
További opciók ...
1800-1899
(16)
1900-1949
(23)
1950-1969
(40)
1970-1989
(33)
1990-1999
2000-
ismeretlen
(19)
(518)
antik
(9)
art deco
(8)
empire
keleti
modern
(12)
népi
(58)
retro
(51)
szecesszió
(509)
További opciók ...
Jelzett
jelzetlen
(97)
jelzett
(350)
(211)
(135)
(100)
restaurált
sérült
(11)
(406)
mázas
(658 tétel)
Keresőszó: mázas
Kerámia
1. oldal / 11
Különleges szín és formavilágú mázas kerámia falidísz vagy tál hibátlan állapotban 17,5 cm.
Mázas kerámia szobros gyertyatartó 837
Mázas kerámia art deco falitányér 813
Szignált mázas kerámia szobor 805
Retro, nagyméretű, jelzett, iparművészeti, mázas, kerámia tányér, tál vagy falidísz 27,5 cm.
Szignált mázas kerámia váza 767
Retro jelzett iparművészeti mázas kerámia ikebana váza hibátlan állapotban 17,5 cm.
Mázas mintás kerámia sütőtál 32x23 cm. hibátlan
Antik népi kerámia szilke, mázas bödön, m: 23,5 cm
Tófej, jelzett, retro, iparművészeti, mázas, kerámia nagyméretű váza hibátlan állapotban 26,5 cm.
Festett-mázas kerámia kaspó, Ifj. Szabó - masszába nyomott jelzéssel.
Retro, jelzett, iparművészeti, mázas, kerámia tányér, tál vagy falidísz
Tófej, jelzett, retro, iparművészeti, mázas, kerámia vázák hibátlan állapotban együtt eladók
Art deco szignált mázas kerámia kakas 610
Retro mázas kerámia váza 594
Retro mázas kerámia vázák 582
Retro iparművészeti mázas kerámia ikebana vázák együtt eladók
Art deco mázas kerámia kakas 519
Retro iparművészeti mázas kerámia tányér vagy falidísz hibátlan állapotban 19 cm.
Mázas kerámia figurális asztalközép 505
Ritka zöld-fekete mázas nagyméretű kerámia Miska kancsó 23 cm.
Jelzett mázas kerámia figurák 423
Retro, iparművészeti, mázas, kakas formájú kerámia váza, hibátlan állapotban, 14 cm. magas
Repesztett mázas kerámia váza, jelzett Gorka Géza munkája, ceramic vase by Géza Gorka (76)
Art deco mázas kerámia bagoly 371
Mázas kerámia karaffa kancsó 358
Retro iparművészeti mázas kerámia tányér vagy falidísz hibátlan állapotban 21 cm.
Art deco mázas kerámia néger akt 351
Mázas kerámia tyúk formájú tojástartó 2 db
Festett, mázas, kerámia tojáskínáló, hibátlan állapotban
Jelzett, iparművészeti, mázas, kerámia tányér, tál vagy kínáló, hibátlan állapotban
Kerámia, női akt, fényes, fekete, mázzal, hibátlan állapotban, 25 cm. magas
Mázas, színes, vidám, kerámia fej eladó, 34 cm. magas
Szignált mázas kerámia szobor 302
Retro iparművészeti mázas kerámia vázák hibátlan állapotban együtt eladók 30 és 16,5 cm
Retro mázas kerámia asztalközepek 275
Herend Village Pottery mázas kerámia teáskészlet
Retro repesztett mázas váza.
Retro iparművészeti mázas kerámia tányérok vagy falidíszek hibátlan állapotban párban eladók
Tófej, jelzett, retro, iparművészeti, mázas, kerámia vázák egyben eladók
Szignált art deco mázas kerámia kaspó 968
Retro iparművészeti narancssárga-fekete mázas kerámia kiöntő hat pohárral hibátlan állapotban eladó
Nagyméretű dekoratív mázas kerámia váza hibátlan állapotban 28 cm.
Retro iparművészeti narancssárga-fekete mázas kerámia falitányér és kiöntő vagy hamutál párban eladó
Jelzett iparművészeti mázas kerámia tányér vagy falidísz hibátlan állapotban
Tófej, retro, iparművészeti, mázas, kerámia vázák, hibátlan állapotban együtt eladók
Antik mázas kerámia korsó 885
Ritka zöld-fekete mázas kerámia Miska kancsó 19.5 cm.
Tófej, iparművészeti, mázas, kerámia váza, kancsó, hibátlan állapotban
Szignált mázas kerámia falitányér 849
Jelzett iparművészeti mázas kerámia tál vagy falidísz hibátlan állapotban
Art deco mázas kerámia bohóc 834
Jelzett mázas kerámia szobor 818
Mázas kerámia fűszertartó
Lux Elek iparművészeti nagyméretű mázas kerámia falitál hibátlan állapotban
Mázas kerámia szobor 753
Tófej, jelzett, retro, iparművészeti, mázas, kerámia tányér, kínáló vagy hamutál hibátlan állapotban
Mázas kerámia figurák 729
60
60
80
100
1
2
3
4
5
11
Ugrás erre az oldalra: