Kerámia (24 tétel)
Kerámia
(24)
Egyéb
Falidísz
Figurális, szobor
(12)
Kanna, kancsó
Korsó
Lámpa
Tál, tányér
Váza
Készítő, márka
bodrogkeresztúri
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
izsépy
komlós
körmöcbánya
német kerámia
olasz kerámia
Terméktípus
egyéb
falidísz
figurális, szobor
(12)
kanna, kancsó
korsó
lámpa
tál, tányér
váza
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
(16)
antik
eklektikus
népi
retro
szecesszió
(17)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(21)
(8)
sérült
(9)
vadász
(24 tétel)
Keresőszó: vadász
Kerámia
Mázas kerámia vadászos asztali lámpatest 546
Izsépy kerámia vadász fiú
Bodrogkeresztúri vadász ritka figura 325
Izsépy alvó vadász kerámia lámpa 661
Ónmázas bokály visszanéző őzzel, madárral és vadásszal
Izsépy vadász kerámia szobor 598
Komlós kerámia vadász 778
Komlós kerámia vadász 173
Izsépy kerámia vadász 673
Régi vadász kupa, mázas fajansz Ónfedéllel
Jelzett mázas kerámia vadász 120
1,- Szecessziós Willeroy & Boch majolika tányér-vadász minta
Izsépy kerámia vadász.
Nagyméretű Komlós kerámia vadász 952
Vén Edit: Vadász, kerámiakép
Régi Izsépy kerámia vadász. (Csak5 napig)
1,-Ft Ritka Bodrogkeresztúri vadász kisfiú!
Cc.1910.Vadász jelenetes, figurális, nagy méretű korsó,kupa. Hibátlan. Jelzett, sorszámozott.
KÜLÖNLEGES OLASZ KERÁMIA VADÁSZ, KÉZZEL FESTETT,
19.századi,figurális, vadász jelenetes kerámia kupa, korsó. Gyűjtői darab!!! Hibátlan.
Vadász jelenetes fajansz boros, sörös, bólés készlet
Vadász sörös korsó.Túzokkal.
Antik vadászos kerámia
Ritkaság,Körmöcbánya jelzésű Vadász tál