Kerámia (2 tétel)
Kerámia
Egyéb
Italos készlet
Készítő, márka
egyéb magyar kerámia
népi kerámia
Terméktípus
egyéb
italos készlet
1970-1989
népi
Jelzett
jelzett
mgtsz
(2 tétel)
Keresőszó: mgtsz
Kerámia
Butykos pálinkás: Szenna ,Zselici MGTSZ felirattal, jelzett kerámia
Régi DUNA Mgtsz. Csepel bögre/kiöntő (5.)