Kerámia (42 tétel)
Kerámia
(42)
Asztalközép, kínáló
Csempe
Egyéb
Falidísz
(8)
Figurális, szobor
Kanna, kancsó
Kaspó
Korsó
Lámpa
Tálca
Tál, tányér
Váza
Készítő, márka
angol kerámia
egyéb európai kerámia
(12)
egyéb magyar kerámia
(12)
keleti kerámia
német kerámia
népi kerámia
osztrák kerámia
zsolnay
Terméktípus
asztalközép, kínáló
csempe
egyéb
falidísz
(8)
figurális, szobor
hamutál
kanna, kancsó
kaspó
korsó
lámpa
tálca
tál, tányér
váza
További opciók ...
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
2000-
ismeretlen
(20)
antik
(8)
barokk
modern
népi
retro
(25)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(22)
(13)
(20)
(13)
restaurált
(7)
réz
(42 tétel)
Keresőszó: réz
Kerámia
Magyar Retro samott dísz tányér 36 cm Jelzett , Réz és olvasztott üveg díszítés !
Meseszép keleti réz rátétes kobaltkék dísz tál - átm. 27,5 cm (n)
Antik Zsolnay asztali lámpa Családi Pecsét 1880..gyönyörű festés, réz szerelékkel! Luxus antik lámpa
Asztali-éjjeli lámpa réz talppal és szerelékkel kézzel festett kerámia testtel, lüszterbúrával.
Nagyméretű ónixbetétes váza bronz fülekkel, réz talp és felső réssze, 40 cm
Mexikói Tonala madár kerámia - réz díszítéssel 1+ 1 sérült
Modern stílusú kerámia alakotás,rézzel égetett samottos agyag váza
Kerámia bagoly, baglyos tányér, dísztányér, réz keretben ( nem kicsi)
FÉLÁRON 11.10-ig Antik Kék apróvirágos RÉZ FOGANTYÚS kerámia TEÁSKANNA
Nagyméretű 30cm magas Marokkói kerámia+réz váza újszerű
VINTAGE RÉZ KERETES, MESE MINTÁS DÍSZ CSEMPE
Fajansz betétes tálca, fa keretben, réz fülekkel
Sövegjártó kerámia korsó réz fedéllel jelzett
Keramik fali tányér réz keretben jelzett
Nagyméretű Porcelán kerámia asztali lámpa jelzett 1960-70 rézzel eredeti vezetékeléssel búra nélkül.
Különleges, réz berakásos kerámia korsó
Kerámia kináló, asztalközép réz diszitéssel, 30 cm-es nagyságú
Kis elefánt, óriás egér mini figurák kerámia,réz
Réz váza kerámia díszítéssel
Kézzel festett virágos réz peremű jelzett kerámia edény
Távol-keleti asztalközép, kínáló, régi, rézből , 20 cm-es, ritkaság, régi.
Janáky Viktor kerámia falikép falidísz réz berakással
Régi, porcelán parfümös , réz kis fogókával...dúsan festve.
Zsolnay családi pecsétes kerámia kaspó réz lábazaton
Régi tányér melegen tartó alsó résszel réz fogókkal és csavaros csappal.
Réz keretes madaras falitányér
Madaras dísztányér, öntött réz keretben, limitált széria, hibátlan.
Kerámia fali tányér öntött réz keretben... szignóval ellátva.
Öntött réz keretes kerámia fali tányér.
Szélcsengő - réz - kerámia - márvány - 62 cm - új
ANTIK FAJANSZ BETÉTES RÉZ KÍNÁLÓ cca 1900
Rehau Berendsohn réz peremes kerámia falitányér
Antik réz virágtartó kaspó
Hagymamintás (Zwiebelmuster) kínáló, réz keretben
Kerámia madaras kép réz keretben
Antik fa tálca, réz fogóvéggel - ca. 100 éves
Régi Képcsarnokos zsürizett réz tűzzománc ikon miniatúra
Kézben fej réz és bronz díszekkel váza
Kínáló tálca,bonyhádi kerámia-fa-réz, igazi retro dar
IPARMŰVÉSZETI MUNKA : ANTIKOLT RÉZ HAMUZÓ KÉSZLET
Réz kerámia karaffa gyönyörű darab E 1910-ből
Réz billenős tetejű fehér kerámia kancsó