Kerámia (16 tétel)
Kerámia
(16)
Egyéb
Falidísz
Figurális, szobor
Tál, tányér
Teás-, kávéskészlet
Váza
Készítő, márka
bodrogkeresztúri
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
Terméktípus
egyéb
falidísz
figurális, szobor
tál, tányér
teás-, kávéskészlet
váza
1900-1949
1950-1969
1970-1989
ismeretlen
(11)
antik
art deco
keleti
népi
retro
szecesszió
(7)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(7)
(9)
szem
(16 tétel)
Keresőszó: szem
Kerámia
Karina bavaria barackos keramia 3 szem keszlet
Retro iparművész,türkizzöld szem váza
100-120 éves fantasztikusan szép , hibátlan fajansz 6 szem süteményes készlet Steidl
Gyönyörű kerámia kék szemű kötényes lány, a talpán jelzéssel formaszámmal.
Kézzel készült,mák virág mintás 1 szem. kerámia teás készlet
6 SZEM.FEHÉR KÉPCSARNOKOS KERÁMIA KÁVÉS KÉSZLET FONOTT RATTAN KINÁLÓVAL
Nagyon aranyos, szomorú szemű, nagyméretű bodrogkeresztúri mackó, maci, medve kerámia figura
Dísztál Hórusz-szem motívummal. Festett aranyozott fajansz,Hibátlan, jelzett gyönyörű darab.
Kerámia szobor, jelzett nagy méretű 29 cm figura nő vázával tengerkék szemekkel
Bodorgkeresztúri testvérek sétáló lányok - katicás kislány szemű leányok
Antik szecessziós jelzett szemet gyönyörködtető kerámia gyümölcsmosó kínáló tál 2 részes
Lapuló zöld szemű cica kerámia
Csillag szemű lány ,ajándéknak !!!
Tófej kerámia, 6 szem. kávés - art deco a javából!
Olasz reggeliző szett ( 2 szem.)