Kerámia (16 tétel)
Kerámia
(16)
Csésze, pohár
(15)
Egyéb
Készítő, márka
zsolnay
(16)
Terméktípus
csésze, pohár
(15)
egyéb
1800-1899
(13)
antik
(15)
Jelzett
jelzett
(16)
(9)
sérült
zsolnay hasas
(16 tétel)
Keresőszó: zsolnay hasas
Kerámia
Zsolnay hasas bögre
Antik Zsolnay rózsaszín hasas csupor hibátlan állapotban 1.
Antik Zsolnay rózsaszín hasas csupor hibátlan állapotban 2.
ZSOLNAY KERÁMIA VÁZA zöld hasas , folyatott mázas
Antik Zsolnay rózsaszín hasas csupor hibátlan állapotban
Mezei virágos Zsolnay hasas csésze, csupor
Csodás , hasas, nefelejcses Zsolnay
Zsolnay hasas bögre, csésze
Zsolnay hasas bögre, csésze
Zsolnay hasas bögre
Zsolnay hasas bögre
Zsolnay hasas bögre
Finom, vadrózsa mintás hasas Zsolnay
Szép, finom vadrózsa mintás, hasas bögre
Zsolnay hasas bögre
ANTIK Zsolnay Hasas Bögre.