Kerámia (9 tétel)
Kerámia
(9)
Egyéb
Figurális, szobor
Lámpa
Tál, tányér
Váza
Készítő, márka
bauer
egyéb európai kerámia
osztrák kerámia
Terméktípus
egyéb
figurális, szobor
lámpa
tál, tányér
váza
1900-1949
1950-1969
1970-1989
art deco
népi
retro
Jelzett
jelzett
(9)
sérült
bauer
(9 tétel)
Keresőszó: bauer
Kerámia
Barbara Bauer-vintage kerámia váza,stilizált madár forma
Olvasó kínaiak. Carla Bauer Vienna Kunt Handarbeit - Ausztriai kerámia, kézi festés. Vanneki! Jókai.
Wiener Keramik Carli Bauer gésa
Art deco Jazz zenész, Bauer kerámia szobor a ‘30 évekből, látványos méret
RÉGI NÉMET FELÍTATOS NÉPI TÁNYÉR
2 db Wiener keramik design figura Carli Bauer-től.
3 Art deco kerámia: Eschenbach és Bauer és ismeretlen
Asztali lámpa Carli Bauer
Bauer Mátyás eredeti Art Deco kerámia