Kerámia (20 tétel)
Kerámia
(20)
Egyéb
Falidísz
(10)
Figurális, szobor
Gyertyatartó
Tál, tányér
Váza
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
(14)
kiss roóz ilona
népi kerámia
Terméktípus
egyéb
falidísz
(10)
figurális, szobor
gyertyatartó
tál, tányér
váza
1970-1989
ismeretlen
(12)
népi
retro
(12)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(8)
(9)
(7)
sérült
betyár
(20 tétel)
Keresőszó: betyár
Kerámia
Iparművészeti poncolt dombornyomott vörösréz fali tál közepén ugrató lovas betyár témával
Mindenem 2.000,-Ft! Betyár kulacs, 2 kupicával, kifogástalan kerámia
Gál Béla - Betyár - iparművész kerámia falidísz
Kántor kerámia Karcagról. Alföldi betyár gyertyatartó (24 cm)
Aquincumi Betyár figura, porcelán csikós, nagy méretű, hibátlan dísztárgy
Sobri Jóska betyár kerámia plakett - EP
Bedő Imre Kerámia Betyár (1943)
Gál Béla retro kerámia falikép betyárokkal - jelzett iparművész kerámia falidísz
Gál Béla jelzett iparművész retro kerámia falikép betyárokkal
Régi karcagi kerámia falikép lovas betyárral
Kiss Roóz kerámia váza - Magyar betyár
Betyárok kerámia falikép
Retro iparművész kerámia - kék fehér rajzos mintával - lovon ülő betyár falitányér falidísz tányér
Kék-fehér retro iparművész kerámia tányér ló és lovasa - betyár vagy vitéz figurával
Jelzett Rusói karcagi barna mázas "Betyár" fali kerámia kép
Hódmezővásárhelyi kerámia szobor betyár jelzett Bangáné HMV "csak volgyim részére" e
Magyar népviseletes betyár kerámia fali dísz (csg)
Kiss Roóz Ilona Ívó betyár kerámia szignált
Pipázó betyár retro fali kerámián
Lovas betyár Dr Rank Rezső