Kerámia (11 tétel)
Kerámia
(11)
Bonbonier, doboz
Falidísz
Figurális, szobor
Gyertyatartó
Tál, tányér
Váza
Készítő, márka
egyéb magyar kerámia
(11)
Terméktípus
bonbonier, doboz
falidísz
figurális, szobor
gyertyatartó
tál, tányér
váza
ismeretlen
(9)
modern
(9)
Jelzett
jelzett
sérült
segesdi bori
(11 tétel)
Keresőszó: segesdi bori
Kerámia
Segesdi Bori Kerámia Fej/Büszt
Segesdi Bori iparművésztől kerámia váza és bonbonier (NB)
Segesdi Bori pompás kerámia váza 22 cm
Segesdi Bori kerámia tál még akciósabb áron !!!
Segesdi Bori: Kerámia váza, kaspó, jelzett, hibátlan (M139)
Segesdi Bori jelzett kerámia gyertyatartó, ajándék vázával
Segesdi Bori falitál
0J403 Segesdi Bori kerámia váza 23.5 cm
0J405 Segesdi Bori kerámia tál
0J404 Segesdi Bori kerámia nagyméretű kaspó
Segesdi Bori különleges kerámia váza