Kerámia (10 tétel)
Kerámia
(10)
Egyéb
Gyertyatartó
Kanna, kancsó
Tál, tányér
Teás-, kávéskészlet
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
keleti kerámia
német kerámia
Terméktípus
egyéb
gyertyatartó
kanna, kancsó
tál, tányér
teás-, kávéskészlet
1800-1899
1900-1949
1950-1969
2000-
ismeretlen
art deco
keleti
modern
retro
Jelzett
jelzetlen
jelzett
sérült
tea tartó
(10 tétel)
Keresőszó: tea tartó
Kerámia
Kínai kerámia teatartó barna (1db tea tartó)
Kínai kerámia teatartó fehér (1db tea tartó)
ANTIK KÍNAI SZELADON MÁZAS KŐAGYAG TEA JAR GYÖMBÉR TARTÓ KÍNA JAPÁN 19 SZÁZAD
WMF - melegen tartó thermo teás kanna
Melegen tartó teás kanna - WMF
Retro ritkaság! Wächstersbach tea, kávé melegen tartó az 50-es évekből
Alföldi Porcelán Piros Pöttyös Tea tartó
Keleti kerámia teatartó
Tea és cukor tartó
Cirromkarika tartó teához