Kerámia (13 tétel)
Kerámia
(13)
Csempe
Falidísz
(12)
Készítő, márka
egyéb magyar kerámia
(13)
Terméktípus
csempe
falidísz
(12)
1900-1949
1970-1989
(7)
retro
szecesszió
Jelzett
jelzett
(11)
(7)
sérült
vén edit
(13 tétel)
Keresőszó: vén edit
Kerámia
Vén Edit mázas kerámia falikép 712
Vén Edit ( 1937- ) Virágok közt , nagyméretű csempekép .
Dekoratív Vén Edit csempe kép
EGY FORINTRÓL - VÉN EDIT OLVASÓ NŐ
EGY FORINTRÓL - VÉN EDIT HÁROM CSEMPÉBŐL ÁLLÓ KÉPE
Vén Edit: Lányok virágok között
Vén Edit: Lány virágok közt
Vén Edit: Halász, kerámiakép
Vén Edit: Vadász, kerámiakép
Vén Edit: 3 lány kerámiakép
Vén Edit: Vadászok, kerámiakép
1Ft ,Vén Edit csempekép,sajnos sérült
Vén Edit kerámia falikép