Kerámia
Falidísz (19 tétel)
Kerámia
Falidísz
(19)
Egyéb európai kerámia
Egyéb magyar kerámia
(10)
Gorka Lívia
Német kerámia
Népi kerámia
Osztrák kerámia
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
(7)
gorka lívia
német kerámia
népi kerámia
osztrák kerámia
Terméktípus
falidísz
(16)
1900-1949
1950-1969
2000-
(12)
antik
art deco
modern
népi
(12)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(8)
(9)
restaurált
sérült
(7)
virágtartó
(19 tétel)
Keresőszó: virágtartó
Kerámia
Falidísz
Art - deco Schramberg SMF majolika kerámia fali virágtartó 18 x 12,7 x 6 cm SÉRÜLT !
Fali kerámia virágtartó vagy egyéb tároló
Hucul fali virágtartó, fali kaspó. A hucul kerámia központjában, Kisziv-ban készült. Jelzett.
Mázas kerámia falidísz,virágtartó fali váza.Szív formájú,virággal.
Kerámia falidísz,fali virágtartó
Nagyon szép mázas, fali kerámia falidísz,virágtartó
Art deco kerámia fali virágtartó, falidísz
Fali konzol virágtartó
Gorka Fali Virágtartó
Tschibo falra akasztható kerámia virágtartó fehér, hibátlan
Tschibo falra akasztható kerámia virágtartó fehér
Zsűrizett fali virágtartó
Régi Gorka fali virágtartó szép praktikus és értékes darab
Mihályi függőskapó lyukas felakasztható kaspó virágtartó retro iparművész zsűrizett kerámia
Róka fali kerámia virágtartó
fali virágtartó
20 cm átm, akasztható kerámia dísz, virágtartó
NAGYMÉRETŰ TERAKOTTA FALIKONZOL, VIRÁGTARTÓ
Iparművészeti fali virágtartó