Kerámia
Kiöntő
Olasz kerámia (18 tétel)
Kerámia
Kiöntő
(814)
Angol kerámia
(18)
Badár Balázs
Bodrogkeresztúri
Egyéb európai kerámia
(113)
Egyéb magyar kerámia
(334)
Fischer
(11)
Francia kerámia
Gádor
Gmundner
(7)
Gorka Géza
(23)
Keleti kerámia
Kispest, Gránit
(66)
Körmöcbánya
Német kerámia
(28)
Népi kerámia
(94)
Olasz kerámia
(21)
Osztrák kerámia
Schütz Cilli
Tófej
(16)
Városlőd
(8)
Zsolnay
(46)
Készítő, márka
olasz kerámia
(18)
Terméktípus
kiöntő
(18)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
ismeretlen
(11)
antik
barokk
keleti
népi
retro
(9)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(13)
(10)
restaurált
18 tétel
Kerámia
Kiöntő
Olasz kerámia
Kerámia olaj kiöntő kézműves alkotás Biagioli Gubbio jelzett
Kakasos népi/falusi kerámia szett 4db pohárka, 1db kiöntő- szépséges állapotban
GYÖNYÖRŰ RUSZTIKUS OLASZ KARAFFA MOSDÓ KANCSÓ 30CM !
Kerámia kiöntő eltérő stílus de mindkettő kézműves alkotás darabár
Deruta falitányér
DERUTA OLASZ KERÁMIA KAKASOS KIÖNTŐ SZÉP ÁLLAPOTBAN
DERUTA RAFFAELLESCO kerámia olaj vagy ecet kiöntő sárkányos mintával
Olasz kerámia, Deruta kakasos fajansz kiöntő, javított
Deruta Raffaellesco jelzett sárkány mintás kerámia bögre
Bresciani olasz kiöntő 29 cm
Szépséges antik Capodi Monte nagy kancsó
Kerámia kancsó, fonott füllel, 16,5 cm magas
Deruta raffaellesco majolika
Olasz kerámia, Deruta kakasos ecet tartó es fajansz kiöntő
Grazia Deruta olasz majolika kiöntő kakassal
Csodás Deruta olasz madaras tejkiöntő.
AKCIÓ!!KÜLÖNLEGES KÉZMŰVES OLASZ MÁZAS KERÁMIA KIÖNTŐ 33CM
Olasz kerámia kiöntő kancsó