Könyv (5 tétel)
Könyv
Antik könyvek
Egyéb könyvek
Gasztronómia
kopott
közepes
Kötés típusa
félvászon
puha kötés
Jellemző
horváth
(5 tétel)
Keresőszó: horváth
Könyv
Horváth Ilona. Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv 1958
Háztartási tanácsadó szakácskönyv Horváth Ilona - 1955 első kiadás
Horváthné Czene Ibolya.Bemutatkoznak a lovak
Horváth Béla - Pepinka szép kisassony AUKCIÓ- 1Ft
2 db könyv 1956 Horváth Ilona Dr Oetker receptek 1924