Könyv (2 tétel)
Könyv
Antik könyvek
Egyéb könyvek
sérült
Kötés típusa
félvászon
Jellemző
dedikált
ballag�� imre
(2 tétel)
Keresőszó: ballag�� imre
Könyv
Gyűjtői ritkaság.1873. Dr. Ballagi Móricz német-magyar szótára.Franklin Társulat harmadik kiadása.
BALLAGI ERNŐ: A BÉLYEGES SEREGBEN JUDAIKA