Könyv (18 tétel)
Könyv
(18)
Antik könyvek
Egyéb könyvek
Irodalom
Művészet, építészet
Társadalomtudomány
jó
kiváló
kopott
közepes
(8)
Kötés típusa
bőrkötés
karton
kemény kötés
vászon
(9)
Jellemző
első kiadás
illusztrált
domanovszky
(18 tétel)
Keresőszó: domanovszky
Könyv
Domanovszky György: Kántor Sándor
Domanovszky György : Forma Hungarica
Domanovszky György - Kántor Sándor
A Magyar nép díszítő művészete I.-II. Domanovszky György
1939 DOMANOVSZKY SÁNDOR sz.MAGYAR MŰVELŐDÉS TÖRTÉNET I-V. teljes OLVASATLAN ?- EXTRA SZÉP GYŰJTŐI
DOMANOVSZKY GYÖRGY : MAGYAR PARASZTBÚTOR 1942
Magyar Művelődés történet 1 / 1939 Domanovszky S. Révai Kiadó , Jó állapot 20 x 28 cm
DOMANOVSZKY SÁNDOR szerk.MAGYAR MŰVELŐDÉS TÖRTÉNET I-V. teljes HIBÁTLAN ,OLVASATLAN,GYŰJTŐI!!
Korok ruhái - Domanovszky , 1979
BERTALAN VILMOS : SZÍNEK VARÁZSA - DOMANOVSZKY ENDRE GOBELINJEI
Domanovszky György Kántor Sándor
Domanovszky György: Forma Hungarica, Mai magyar iparművészet - retro iparművészet szakirodalom
Domanovszky György A magyar nép díszítőművészete I-II.
Domanovszky Sándor: Magyar művelődéstörténet 1940. I-V.
Domanovszky György: A kerámiaművészet kezdetei 300 Ft
Domanovszky Endre, D. Fehér Zsuzsa könyve, 1962
Domanovszky György: A két Kapoli (ÚJ kötet) 400 Ft