Könyv (8 tétel)
Könyv
(8)
Antik könyvek
Egyéb könyvek
Társadalomtudomány
jó
sérült
Kötés típusa
félvászon
fűzött
Jellemző
első kiadás
illusztrált
betyár
(8 tétel)
Keresőszó: betyár
Könyv
ECSEDI I. / BODNÁR L. : HORTOBÁGYI PÁSZTOR ÉS BETYÁR NÓTÁK DALLAMOKKAL 1927
KOLOSSY GÁBOR : " BETYÁR " A MAGYAR VIZSLA 1943 1.KIADÁS!!! ( KUTYA, VADÁSZAT)
Császár Ottó : Réti betyárok
Savanyú Jóska, a szerelmes betyár/ A régi öregek elbeszélései alapján írta; Dienes István
Kolossy Gábor : Betyár a Magyarvizsla 1943
Bogár Imre A Bugaczi Betyár-Bogár Imre Regényes Története( Históriás ének) írta; Bodnár Zoltán
Ráday Gróf A Betyárvallató.-Gróf Ráday Gedeon a betyárok réme. Irta; Dienes István
Kolossy: "Betyár" a magyarvizsla 1942